سرمربی تیم کاله مطرح کرد:کاله آمل هیچ مشکل مالی ندارد.
عطایی در گفتگو با مازندلیگ:  کاله قطعا در قرعه کشی حضور دارد/مشکل تیم کاله مالی نبود
به گزارش مازندلیگ، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران،چهارشنبه از ساعت ۱۴ در محل فدراسیون با حضور مدیران عامل، سرپرستان و سرمربیان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها برگزار می‌شود و تیم‌های پیکان، راه‌یاب ملل مریوان، سایپا، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان و فولاد سپاهان، هشت تیمی هستند که اسامی آن ها صبح امروز اعلام شد و در رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران حضور خواهند داشت.
در حالی فدراسیون نام هشت تیم را منتشر کرده که مشخص نیست به چه دلیل نام کاله مازندران در بین تیمها نیست درحالی که این تیم هیچ مشکل بدهی ندارد.
بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت:صد درصد فردا نام کاله در میان تیم های شرکت کننده در لیگ برتر حضور خواهد داشت.
وی در ادامه افزود:حذف نام کاله هیچ ارتباطی با مسائل مالی ندارد چون تیم کاله به هیچ شخصی بدهکار نیست.
سرمربی تیم کاله آمل بیان داشت:عدم‌ اعلام نام تیم کاله آمل در لیست تیم های حاضر در قرعه کشی لیگ برتر سوءتفاهمی بود که برطرف شد.
رقابت‌های لیگ برتر والیبال از هشتم آبان آغاز می‌شود و با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ با سرمربی تیم ملی، ۲۴ آذر پایان نیم‌فصل اول این رقابت‌ها خواهد بود.
گفتگو:علی گرجی پور


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد