مازندلیگ - مدافع میانى تیم المپیک معتقد است پیروزى برابر استرالیا تاثیر زیادى در تقویت روحیه و اعتماد بنفس این تیم خواهد داشت.

 

به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، عارف آغاسى که زننده گل دوم تیم امید در این بازى بود ابتدا در خصوص صحنه گل گفت:متاسفانه بازى پخش نشد اما در صحنه اى که براى سرزنى روى ضربه ایستگاهى جلو رفته بودم توپ برگشتى با ارسال دقیق خدابنده لو روى دروازه ارسال شد که با ضربه سر توانستم توپ را به گوشه دروازه استرالیا برسانم. این گل حاصل زحمات بچه ها بود همچنین کادر فنى روى استفاده درست از ارسال ها و ضربات ایستگاهى در تمرینات تاکید داشت.خدا را شکر که توانستیم به بهترین شکل نتیجه تلاشمان را بگیریم.

 

آغاسى اضافه کرد:ما مى دانستیم استرالیا قدرتمند و منظم بازى مى کند. خصوصا بچه هاى خط دفاعى به خوبى مى دانستند فشار زیادى را تحمل مى کنیم و بازى هاى حریف را دیده بودیم. فکر مى کنم تمرکز خوبى داشتیم، تلاش کردیم به حریف موقعیت ندهیم و در نیمه دوم به جز صحنه پنالتى حریف ما هیچ فرصتى نداشت. همه بچه ها با غیرت و یکدلى بازى کردند که این نتیجه به دست آمد. به نظر من از جهت روانى خیلى به این پیروزى نیاز داشتیم و اعتماد بنفس بچه ها بالا رفت. البته مى دانیم هنوز اتفاقى نیافتاده و مغرور نمى شویم. اما امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و بچه ها شایستگى خودشان را به خوبى نشان بدهند.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد