بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»اختصاصی تابناک باتو؛ ستاره هندی شاهرخ خان، جشن تولد ۴۹ سالگی همسرش گوری خان را جشن گرفت. گوری خان طراح معروف دکور است. جشن تولد او در یک ضیافت شام خانوادگی برگزار شد. شاهرخ خان از مهمانانشان در خانه ساحلی در «باندرای» بمبئی استقبال کردند.

 

بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»

در جشن تولد چهل و نه سالگی گوری همچنین دوستان نزدیک این زوج از جمله «مادو شالینی» و «سانجی پَسی» از دهلی نو آمده و حضور داشتند.

بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»

مشاهیر هالیوودی جشن تولد گوری خان، این طراح دکور و تهیه کننده معروف را که روز سه شنبه ۸ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار شد، تبریک گفتند. بسیاری از دوستان نزدیک زوج محبوب هالیوودی جشن تولد آخرین سال دهه چهارم زندگی گوری خان را در فضای مجازی به او تبریک گفتند، از جمله «کاران جوهر»، او در متنی که به این مناسبت منتشر کرد نوشت: گوری بهترین دوست و حامی در لحظات سخت زندگی است که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید.

بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»

خانم «فرح خان» کارگردان معروف هم با شوخی به نظم و وقت شناسی او اشاره کرد و نوشت: گوری از آن آدم‌هایی است که می‌توانید هر وقت خواستید به او زنگ بزنید البته فقط قبل از ساعت ۱۰ شب!

بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»

شایان ذکر است شاهرخ خان در سن هجده سالگی در یک مهمانی با گوری چیبر که در آن زمان ۱۴ ساله بود آشنا شد و این آشنایی در نهایت پس از چند سال به ازدواج ختم شد. گوری به شدّت با بازیگری او مخالف بود و اصلاً نمی‌خواست تا شاهرخ خان در سینما پا بگیرد، اما پس از موفقیت اولین فیلم وی و تکرار این موفقیت در کار‌های بعدی، آن‌ها در بمبئی مستقر گشتند. شاهرخ خان سه فرزند دارد، پسر بزرگش آریان و دخترش سوهانا نام دارند. برای تولد فرزند سوم به نام آبرام از یک مادر میانجی استفاده کردند.

بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»

 

بالیوودی معروف در جشن تولد همسرش «گوری»مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد