هفته هشتم لیگ دسته یک

در هفته هشتم رقابت های لیگ آزادگان و در دربی شمالی ها، دو تیم سپیدرود رشت و رایکا بابل به مصاف هم خواهند رفت.
سپیدرود - رایکا؛ دربی شمالی‌ها با طعم طلسم شکنی
به گزارش مازندلیگ، سپیدرود که در این دیدار میزبانی را برعهده دارد، هفته قبل شکست سنگین و مفتضحانه‌ای را برابر سرخپوشان پاکدشت تجربه کرد و در دیدار هفته هشتم برابر رایکا کار سختی خواهد داشت. شاگردان نظر محمدی در سه دیدار اخیر خود به یک برد، یک مساوی و یک باخت رسیده اند و دو بازی متوالی نیز در امر گلزنی ناکام بوده اند.
سپیدرود در مجموع هفت بازی قبل، سه پیروزی، دو تساوی، دو شکست و یازده امتیاز را رقم زد و اکنون در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار گرفته است، این در حالی است که پیروزی در این دیدار که به نوعی دربی شمالی ها نیز محسوب می شود، می تواند سپیدرود را به رتبه های بالای جدول هم نزدیک کند.
رایکا نیز پس از تساوی ارزشمند برابر فجرسپاسی که از جمله تیم های مدعی لیگ آزادگان به حساب می آید، در شرایطی برابر سپیدرود قرار می گیرد که به شدت تشنه‌ی پیروزی و صعود به رده های بالاتر جدول می باشد.
رایکا در سه دیدار اخیر خود به دو تساوی و یک باخت رسیده و در مجموع هفت دیدار قبل به چهار تساوی، سه باخت و چهار امتیاز دست یافته است.
شاگردان حسین مسگر ساروی تا این مقطع از فصل علیرغم نمایش های خوبشان در کسب پیروزی ناکام بوده اند و باید دید در دیدار هفته هشتم برابر سپیدرود این طلسم توسط ریکاهای بابلی شکسته خواهد شد یا خیر.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد