ملی‌پوش ساروی تیراندازی گفت: سعی می‌کنم چندان به مشکلاتی که در اردوها وجود دارد توجهی نکنم تا بتوانم با آرامش بیشتری در مسابقات شرکت کنم.
هانیه رستمیان: نباید هیچ کدام از حریفان‌مان را دست کم بگیریم/ خوشحالم که زیر نظر مربیان ایرانی تمرین می‌کنیم
به گزارش مازندلیگ، هانیه رستمیان در خصوص حضور تیراندازان در اردوی تمرینی هانوفر آلمان اظهار داشت: حضور در اردوی تمرینی هانوفر فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا در آنجا بتوانیم با تعداد فشنگ بیشتری در طول روز به تمرین بپردازیم. خوشبختانه در این مدت تمرینات خوبی سپری کرده‌ایم و تمام ملی‌پوشان هم از آمادگی نسبتا خوبی برای حضوری موفق در دوحه برخوردار هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در مسابقات قبلی تنها تیراندازان هندوستان، چین و کره‌جنوبی موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند، در قهرمانی آسیا مسابقات سختی در پیش خواهیم داشت اما با این وجود تمام تلاشمان را می‌کنیم، نتیجه خوبی را بگیریم. شاید برخی‌ عنوان کنند مسابقات آسیایی سطح پایین‌تری نسبت به رقابت‌های جهانی دارد اما واقعیت این است که برترین تیراندازان جهان، آسیایی هستند و نباید هیچ یک از حریفان‌مان را دست کم بگیریم.
ملی‌پوش تیراندازی تصریح  کرد: ان‌شاءالله اگر شرایط مساعد باشد و رکوردهایی را که در تمرینات به ثبت می‌رسانیم در روز مسابقات هم تکرار کنیم امید زیادی خواهیم داشت تا در دوحه ضمن کسب بهترین نتایج چند سهمیه را هم کسب کنیم. امیدوارم مردم ما را دعا کنند تا بهترین اتفاقات در دوحه برای ما رقم بخورد. خیلی راحت در جام‌جهانی ریو با اختلاف ناچیز از رسیدن به کسب سهمیه بازماندیم.
رستمیان در ادامه صحبت‌هایش گفت: با توجه به داشتن مشکل فشنگ در اردوی تیم ملی مسئولان فدراسیون تیراندازی تلاش زیادی کردند تا ما را به اردوی برون مرزی اعزام کنند. سعی می‌کنم چندان به مشکلاتی که در اردوها وجود دارد توجهی نکنم تا بتوانم با آرامش بیشتری در مسابقات شرکت کنم.
وی در پایان افزود: خیلی خوشحالم که زیر نظر مربیان ایرانی تمرین می‌کنیم. امیدوارم در تمرینات و مسابقات از تجربیات آنها استفاده کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را در مسابقات بگیریم. ان‌شاءالله در قطر عملکرد خوبی داشته باشیم تا از این طریق جواب محبت‌های کادرفنی و مسئولان فدراسیون را جبران کنیم


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد