مازندلیگ: به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، ششمین دوره تورنمنت بین‌المللی یونان (G1) در 3 رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان-بزرگسالان از 21 خردادماه به مدت 3 روز در شهر «تسالونیکی» یونان برگزار می‌شود که تیم ایران با 5 تکواندوکار به مصاف رقبایش خواهد رفت.
آمادگی فرزان در تسالونیکی /مسابقات بین المللی یونان


فرزان عاشورزاده در هفتاد روز مانده به رقابت های بزرگ المپیکی، حضور خود را در یونان مهم دانسته و اظهار دارد که تصمیم برای شرکت در این رقابت ها بسیار خوب بوده تا میدانی باشد برای سنجش و آنالیز کار تکواندوکاران، هرچند که تمرینات تا المپیک باقی است و همه راه یافتگان به این میدان در تلاش برای رسیدن به هدف خود می باشند.

آخرین تمرینات تیم ملی کشورمان روز دوشنبه انجام شد و تکواندوکاران به همراه کادر فنی صبح امروز (چهارشنبه) تهران را به مقصد تسالونیکی ترک کردند.

 


 
آرمین هادی‌پور در وزن 54- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم، سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم و کیمیا علیزاده در وزن 62- کیلوگرم  ورزشکاران تیم ملی تکواندو کشورمان در این رقابت ها می باشند که  در گروه مردان ب بیژن مقانلو بعنوان سرمربی، مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی است و مهرو کمرانی هدایت کیمیا علیزاده هدایت تیم را بر عهده دارند.
لازم به ذکر است؛ تورنمنت یونان جی 1  است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز برای رنکینگ المپیکی و جهانی تعلق می‌گیرد
.
بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته مسابقات مبارزات رده‌سنی بزرگسالان در 8 وزن زنان و مردان، روز شنبه (22 خردادماه) انجام می‌شود که تمامی نمایندگان کشورمان در این روز به مصاف حریفانشان خواهند رفت.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد