مازندلیگ - کاپیتان پورشیب با برتری مقابل تمامی رقبایش فینالیست لیگ جهانی روسیه شد.

 

به گزارش مازندلیگ وبه نقل از سایت فدراسیون کاراته، در ادامه دومین روز از ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان در مسکو روسیه، کاپیتان تیم ملی کشورمان موفق شد با شکست دادن تمام حریفانش به فینال وزن منهای 84 کیلوگرم راه یابد.


ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور اول، دور دوم ۲ بر صفر کایکو رودریگرز از برزیل را شکست داد. در مبارزه دوم مقابل الخاندرو مولینا از اسپانیا پیروز شد. سومین دیدار هم به نفع پورشیب خاتمه یافت.


او در این مبارزه مقابل اروز میجالکویچ از صربستان ۳ بر صفر به برتری رسید و راهی دور نیمه نهایی شد.


پورشیب در این مرحله ۵ بر یک جسی داکوستا از فرانسه را مغلوب کرد و فینالیست شد. او برای کسب مدال طلا فردا رودرروی ریاتارو آراگا ژاپنی قرار خواهد گرفت.

 

در همین وزن مهدی خدابخشی یک بر صفر ویکتور استوسکی از مقدونیه را شکست داد. سپس مقابل تورگوت حسنوف از آذربایجان پس از تساوی 3 بر 3 در وقت قانونی مبارزه با قانون سنشو نتیجه را واگذارکرد و با شکست تورگوت حسنوف آذربایجانی مقابل آراگای ژاپنی، مهدی خدابخشی حضور در ادامه مسابقات را از دست داد‌.

 

مهدی قراری زاده دیگر نماینده وزن منهای 84 کیلوگرم بود که ابتدا 3 بر صفر بر اربول ژورمالف از قرقیزستان غلبه کرد. در ادامه یک بر صفر ایگور چیخمارف از قزاقستان را شکست داد. در بازی سوم ۴ بر یک فاروک عبدسلام از فرانسه را برد. اما در مبارزه چهارم 2 بر صفر مغلوب ریکیتو شیمادا ژاپنی شد و با باخت شیمادا مقابل ریاتارو آراگا دیگر نماینده ژاپن، مهدی قراری زاده از دور رقابتها کنار رفت.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد