در هفته هفتم از سری رقابت های لیگ آزادگان، رایکای بابل در خانه پذیرای فجرسپاسی شیراز خواهد بود.
ه‍فته هفتم لیگ دسته یک/ مصاف خانگی رایکا  برابر فجرسپاسی؛ در انتظار  اولین برد فصل بابلی ها ؟
به گزارش مازندلیگ، رایکا هفته قبل برابر خوشه طلایی با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا برای ششمین هفته متوالی در کسب پیروزی بدشانسی بیاورد و همچنان در حسرت کسب اولین سه امتیاز خود در لیگ دسته اول باشد. ریکاهای بابلی در شش دیدار قبل خود به سه تساوی، سه شکست و سه امتیاز رسیدند و در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارند.
بابلی‌ها در سه دیدار اخیر خود به دو باخت و یک تساوی رسیدند و در حالی در هفته هفتم برابر فجرسپاسی، تیم سوم جدول، قرار می‌گیرند که کار آسانی برای جبران نتیجه هفته قبل خود ندارند، هرچند بهره بردن از امتیاز میزبانی و حضور هواداران پرشور بابلی، یک پوئن مثبت برای رایکا به شمار می آید.
اگر بخواهیم از نظر فوتبالی رایکا را بررسی کنیم آنها تیم بسیار خوبی هستند. تعریف و تمجید مربیانی که مقابلشان بازی کردند گواه می‌دهد که بابلی‌ها نمایش چشم نمازی را در زمین پیاده می‌کنند و در بازی با فجرسپاسی اگر داور مشکلی نداشته باشد و بدشانسی نیز دست از سر بازیکنان رایکا بردارد، آنها می‌توانند به اولین پیروزی خود در لیگ یک دست یابند.
فجرسپاسی نیز که هفته قبل در خانه خود برابر آرمان گهر متوقف شد و از صدر فاصله‌ای اندک گرفت، در هفته هفتم و در جدال نه چندان آسان برابر رایکای بابل برای بازگشت به صدر خواهد جنگید.
شاگردان مهابادی در سه دیدار اخیر خود به دو پیروزی و یک تساوی رسیده اند و پس از گذشت شش هفته، با چهار پیروزی، یک تساوی، یک باخت و 13 امتیاز رده سوم جدول را در اختیار دارند.

برنامه هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال ایران:

رایکای بابل -  فجر سپاسی شیراز ۱۵:۰۰

داماش گیلانیان -  نود ارومیه ۱۵:۰۰  

ملوان بندر انزلی - گل ریحان البرز ۱۵:۰۰

قشقایی شیراز- بادران تهران  ۱۵:۰۰

سرخپوشان پاکدشت - سپیدرود رشت ۱۵:۱۵

شهرداری تبریز- استقلال خوزستان ۱۵:۱۵

آلومینیوم اراک - نیروی زمینی تهران  ۱۵:۱۵

مس کرمان - خوشه طلایی ساوه ۱۵:۴۵

آرمان گهر - مس رفسنجان ۱۷:۴۵
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد