معاون ورزشی باشگاه نساجی نساجی گفت: با توجه به اینکه باشگاه مدتی مدیرعامل نداشته، جریان اداری آنجا کمی دچار مشکل شده و حقیقتا در عرض 10 روز نمی‌شود همه مشکلات را حل کرد.
دهقانی: در عرض 10 روز نمی‌شود همه کارهای عقب افتاده نساجی را جبران کرد

به گزارش مازندلیگ، علی دهقانی معاون ورزشی باشگاه نساجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه اوضاع و احوال نساجی چگونه است، گفت: شرایط همه چیز خوب است و تنها دغدغه‌ای که این روزها داریم دریافت کارت بازی سه بازیکن که تا کنون موفق نشده‌اند برای ما به میدان بروند،‌ است، البته باشگاه در تلاش است که کارت بازی این نفرات صادر شود و تا لحظه آخر دست از تلاش برنمی‌داریم و امور مربوط به هر سه بازیکن را پیگیری خواهیم کرد. 

وی تأکید کرد: زمانی که به باشگاه آمدیم شرایط به شکلی بود که مرتب در سفر و پیگیری امور سفر تیم به شهرهای مختلف بودیم و اصلاً فرصت نداشتیم به امور باشگاه برسیم تنها کاری که در این 3، 4 روز پیگیری کردیم و خوشبختانه به سرانجام رسید این بود که کارت پزشک تیم صادر شد و ما می‌توانیم از این بازی به صورت کامل از پزشک استفاده کنیم. البته افرادی هم پیش از این بوده‌اند که در نساجی تلاش کرده‌اند ولی اینکه چرا پزشک تا امروز مشخص نشده سوالی است که من نباید به آن پاسخ بدهم و تنها کاری که از دست من برمی‌آمد این بود که کارت پزشک‌مان را بگیرم که این کار را انجام دادم.

معاون ورزشی باشگاه نساجی تأکید کرد: در مورد سه بازیکن‌مان هم تلاش می‌کنیم ولی واقعیت امر این است که با توجه به اینکه باشگاه مدتی مدیرعامل نداشته جریان اداری آنجا کمی دچار مشکل شده و حقیقتا در عرض 10 روز نمی‌شود همه مشکلات را حل کرد.

وی با اشاره به فعالیت رضا حدادیان و صنیعی‌فر در این باشگاه گفت: به هر حال این عزیزان فقط در فوتبال فعالیت نمی‌کنند و کارهای تخصصی دیگری هم دارند آنها تیم ریشه‌داری را در اختیار گرفته‌اند و سعی کردند مشکلات را حل کنند. از روزی هم که مدیرعامل باشگاه انتخاب شده از بازیکنانی که فکر می‌کردند در حقشان اجحاف صورت گرفته است، درخواست کردیم هر موردی دارند کتبی به ما ارائه کنند تا مشکلات آنها رفع شود.

وی تأکید کرد: در این فرصت 12 روزه تعطیلی لیگ برتر فکر می‌کنم شرایط بهتر شود و می‌توانیم امور باشگاه و تیم را به شرایط استاندارد برسانیم ضمن آنکه برنامه‌های ساختاری خوبی برای آکادمی در کل استان مازندران داریم که ان‌شاءالله به زودی آنها را اعلام خواهیم کرد و امیدوارم در نهایت این موضوع خروجی خوبی برای باشگاه ریشه‌دار و مردمی نساجی مازندران داشته باشد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد