مازندلیگ - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه امیدوارم کمالوند گول‌مان نزده باشد گفت: با تیمی بازی داریم که یک بار ۲-۳ هفته پیش بازی و امتیازات را تقسیم کردیم و قطعا بازی آسانی نداریم.
 

به گزارش مازندلیگ، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم در مرحله یک شانزدهم مسابقات جام حذفی گفت: خداراشکر می‌کنم که به واسطه فوتبال می‌توانیم در سراسر کشور عزیزمان هموطنان‌مان را ببینیم به خصوص مردم خوب عسلویه و جم که چهارمین بار است اینجا می‌آیم. فردا با تیمی بازی داریم که یک بار 2-3 هفته پیش بازی و امتیازات را تقسیم کردیم و قطعا بازی آسانی نداریم.

وی ادامه داد: چند بازیکن مصدوم پارس آماده شدند و بازیکنان مصدوم‌ما هم برگشتند و تقریبا با تیم تکمیلی اینجا هستیم. امیدوارم بازی خوبی باشد و تیمی که لیاقت دارد به مرحله بعد برود. ما هم سعی می‌کنیم که به مرحله بعد صعود کنیم. انشالله که بازی به وقت اضافه نرود و ما هم با تمام احترامی که به تیم رقیب دارم پیروز میدان باشیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که پارس جنوبی به گفته سرمربی‌اش با ترکیب اصلی بازی نمی‌کند و آیا ذوب‌آهن هم با ذخیره‌هایش بازی خواهد کرد، گفت: در تیم‌مان ترکیب اصلی نداریم. با 25 بازیکن شروع می‌کنیم و در ادامه 5 بازیکن جوان اضافه و با 30 بازیکن لیگ را تمام می‌کنیم. 4 روز دیگر باید با سپاهان بازی کنیم. جام حذفی برای ما فوق‌العاده جدی است و سعی می‌کنیم بهترین نفرات‌مان را فردا بازی دهیم. ما ترکیب اصلی نداریم و تنها بازیکنی که این احساس را دارد که بیشتر از بقیه بازی می‌کند قاسم حدادی‌فر است. باید وضعیت فیزیکی قاسم را در نظر بگیریم که می‌خواهد 4 روز دیگر در بازی با سپاهان از او استفاده کنیم. بازی قبل هم که با پارس بودیم 3-4 بازیکن‌شان را نداشتند، امیدوارم کمالوند گول‌مان نزده باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص اینکه جام حذفی میانبری برای رسیدن به لیگ قهرمانان است، خاطرنشان کرد:  شما به لیگ که نگاه می‌کنید بعد از 30 بازی می‌توانیم مجوز حضور در آسیا را کسب کنیم. مدعیان قهرمانی در آخر لیگ در صدر جدول خودشان را جدا می‌کنند و مسیر مسابقات فرسایشی می‌شود.  جام حذفی یک میانبر فوق‌العاده خوب هست چرا که با 5-6 بازی سهمیه یک لیگ قهرمانان را می‌گیریم. در لیگ اگر دوم شویم سهمیه دوم را هم می‌گیریم و با توجه به اینکه سهمیه 2+2 باید در پلی‌آف شرکت کنیم و در پلی آف لیگ قهرمانان هم تیم‌های آماده‌ای هستند که شرایط سخت می‌شود. من و فراز هم خوش‌شانس نبودیم که در هفته اول به هم برخورد کردیم. هفته پیش بازی پارس را دیدم که فوتبال خوبی را انجام داد. من پیش‌بینی می‌کردم که یک قرعه خوبی قبل از دربی اصفهان برای ما در جام حذفی برداشته شود. انشالله بازی خوبی را هواداران جم می‌بینند.

منصوریان با بیان اینکه برای بازی فردا مصدومی ندارند، گفت: تنها دغدغه‌مان برگشتن خلعتبری بود. دو مهاجم ما هم  برگشتند که از دو نفرشان در بازی با استقلال استفاده کردیم. مهمترین اتفاق برگشت خلعتبری بود و 15 دقیقه مقابل استقلال بازی کرد که به نظر من در همان 15 دقیقه برای ما 90 دقیقه در زمین بود و می‌ارزید که منتظر برگشت خلعتبری بمانیم. خلعتبری و حدادی‌فر خیلی با کیفیت و مثل دو جوان پرانرژی هستند. 

وی ادامه داد: بازی را پایاپای با پارس جنوبی جلو می‌بریم. به کیفیت بالا و بازی خوب امتیاز نمی‌دهند و نهایتا با یک امتیاز بازی را ترک می‌کنیم. تلاش ما این است که دقت‌مان را بالا ببریم و باید کاری بیشتر و تمرینات اختصاصی با بچه‌هایمان انجام دهیم. در تمرینات اتفاقاتی که در بازی‌ها برای ما پیش می‌آید را تمرین می‌کنیم. بازی سخت و پایاپایی با پارس جنوبی داریم و بازی فردا از  آن بازی‌هاست که روند بازی در یک لحظه تغییر می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: از مربیانی نیستم که از کنفرانس خبری فرار کنم. دو بازی هم که در کنفرانس شرکت نکردم محروم بودم. با همین شرایطی که الان در نشست شرکت کردم بعد از باخت هم در نشست شرکت می‌کنم. انشالله که مجبور نشوم هیچ وقت آقای خرمگاه را به نشست خبری بفرستم. 

منصوریان در خصوص فشردگی مسابقات گفت: همیشه در شروع لیگ‌مان یک ایرادی داریم. امسال تابستان تمام عملکرد 4-5 سال گذشته‌مان را مرور کردیم، نزدیک 1.5 ماه وقت داشتیم و امسال کاملا آماده به مسابقات آمدیم و متاسفانه دو هفته هم محروم بودم. یکی دو بار با سرمربی تیم ملی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نشست برگزار کردیم و قول و قراری گذاشتیم که اولویت‌مان را تیم ملی بگذاریم. من این تجربه را از سالی که در نفت بودم کسب کردم که لیست‌ تیم‌مان را از 15 نفر به 24 بازیکن برسانیم و ترکیب اصلی‌مان را از بین ببریم  و در فشردگی لیگ از 24 بازیکن استفاده کنیم و در این چند سال همیشه با فشردگی مسابقات، بهمن‌ماه و اسفندماه خوبی داشته‌ام. مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد