مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان - ۲۰۱۹

رقابت‌های ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ از صبح امروز(شنبه) در حال برگزاری است.
حسن یزدانی نایب قهرمان المپیک را ۱۰-۰ برد/ شکست شعبانی و پیروزی احسان‌پور

به گزارش مازندلیگ، در ادامه رقابت‌های ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ که در نورسلطان پایتخت قزاقستان در حال برگزاری است، در وزن ۹۷ کیلوگرم علی شعبانی ملی پوش بابلی در دومین مبارزه برابر الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۱۱ بر ۸ شکست خورد. وی برای اینکه بتواند در گروه بازنده‌ها برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند باید منتظر صعود رقیبش به فینال باشد، در غیر اینصورت حذف خواهد شد.

 

اودیکادزه در دور بعد باید برابر شریف شریف‌اف قهرمان جهان و المپیک از آذربایجان برود.

شعبانی پیش از این مقابل ابراهیم جیفتجی قهرمان زیر ۲۳ سال اروپا از ترکیه با نتیجه ۹ بر یک به پیروزی رسید.

اما دروزن ۸۶ کیلوگرم که ۴۳ نفر حضور دارند، حسن یزدانی یل جویبار پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف اسپینال نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن از پورتوریکو رفت و در مدت زمان ۲ دقیقه و ۱۳ ثانیه با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.

یزدانی در دور سوم با استفان ورب از مجارستان کشتی می گیرد. گوستیف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان، نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه و بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از مولداوی در گروه یزدانی حضور دارند.

 

در وزن ۶۱ کیلوگرم ۲۵ نفر حضور دارند، بهنام احسان پور ملی پوش شایسته بهشهری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با رجب توپال دارنده مدال برنز اروپا از ترکیه به برتری 6 بر 3 رسید و راهی دور سوم شد.وی در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان احمدنبی گوارزاتیلوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان و بونه رودریگز قهرمان جهان از کوبا می رود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد