مازندلیگ - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:ما هم اگر شانس داشتیم می توانستیم گل بزنیم و بازی مساوی شود.

 
به گزارش مازندلیگ، ابراهیم صادقی بعد از باخت سه بر 2 مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: پنالتی شروع بازی که داور گرفت کارمان را سخت کرد. بعد در جریان بازی خوب بازی کردیم و می توانستیم بازی را مساوی کنیم. در شروع نیمه دوم پارس جنوبی خوب بازی کرد و دو گل دیگر زد. ما هم اگر شانس داشتیم می توانستیم گل بزنیم و بازی مساوی شود. بازی که 5 گل داشته باشد بازی خوبی است.

وی در مورد پنالتی پارس جنوبی گفت: داور پشت دروازه اعلام کرده پنالتی نبوده است ولی داور وسط این صحنه را پنالتی گرفت.

سرمربی سایپا گفت: ترکیب تیم ما عوض نشده و تغییرات زیادی در این 4 بازی نداشتیم اما پنالتی دقیقه 7 تمرکز ما را بهم زد. تماشاگران حریف هم زیاد بودند و بازیکنان ما هم جوان هستند و تحت تاثیر قرار می گیرند.

وی در مورد وضعیت مجید علیاری گفت: او به دلیل مصدومیت بازی نکرد. مجید بازیکن خوبی است و این فصل برای ما خوب کار کرده و امیدوارم زود خوب شود و برگردد.

سرمربی سایپا در مورد درگیری مربیان با داور گفت: من درگیری ندیدم من در رختکن بودم.
ما خوب بودیم یک توپ هم به تیرک دروازه زدیم. پارس جنوبی هم تیم خوبی است. همیشه نمی شود که 90 دقیقه خوب بازی کرد. من از بازیکنان راضی بودم و توانستیم گل دوم هم بزنیم.

در مورد داوری بازی و اعتراضش به داور گفت:نباید درباره داوری صحبت کنیم. پنالتی را کارشناسان بررسی کنند. در یک لحظه دو بازیکن پارس جنوبی بهم خوردند که داور خطای ما را گرفت. فکر می کنم کارشناسی شود داوری بازی خوب است.چمن ورزشگاه خوب بود. امیدوارم هتل خوبی در شهر جم تاسیس شود خوب است. ما از میزبانی مشکلی نداشتیم.هواداران پارس جنوبی خوب هستند و تیم خودشان را تشویق کردند و مشکلی نبود.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد