با برگزاری مراسم قرعه کشی 4 وزن سوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان، آزادکاران مازنی حریفان خود را شناختند.
قرعه‌کشی ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان/ مازنی ها حریفان خود را شناختند
به گزارش مازندلیگ، مراسم قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در شهر نورسلطان پایتخت قزاقستان برگزار شد و بهنام احسان‌پور در ۶۱، حسن یزدانی در ۸۶ و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم سه ملی پوش مازنی رقبای خود را شناختند.
بر این اساس قرعه کشتی گیران مازنی کشورمان به شرح زیر است:
بهنام احسان پور دلاور بهشهری وزن 61 کیلوگرم تیم ملی کشتی کشورمان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با رجب توپال دارنده مدال برنز اروپا از ترکیه سرشاخ می شود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان احمدنبی گوارزاتیلوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان و خولیوس بونه رودیگوئز قهرمان جهان از کوبا می رود. در این وزن 25 نفر حضور دارند.
حسن یزدانی یل جویبار، کاپیتان و بخت اول نشان طلا دروزن 86 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف اسپینال از پورتوریکو می رود. و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان استفان ورب از مجارستان و دومانیتسکی از اوکراین کشتی می گیرد. گوستیف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان، نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه و بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از مولداوی در گروه یزدانی حضور دارند. در 86 کیلوگرم  43 نفر حضور دارند.
علی شعبانی پسر شایسته بابلی و نماینده وزن 97 کیلوگرم کشورمان دور اول با ابراهیم جیفتجی قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان می رود. شریف شریف اف قهرمان جهان و المپیک از آذربایجان و کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا در گروه شعبانی حضور دارند. در این وزن 26 نفر شرکت کرده اند.
گفتنی است رقابت ها  از ساعت 9:30 صبح فردا (شنبه)  آغاز خواهد شد.
 


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد