نماینده وزن 57 کیلوگرم کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان با شکست مقابل حریف روسی شانس حضور در نیمه نهایی را از دست داد.
کشتی قهرمانی جهان/ اطری از حضور در نیمه نهایی بازماند؛ یزدانی حذف شد
به گزارش مازندلیگ، رقابت‌های 2 وزن نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک صبح امروز در سالن باریس شهر نورسلطان آغاز شده است و نمایندگان مازنی کشورمان در اوزان ۵۷ و ۶۵ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفته‌اند. 

در وزن 57 کیلوگرم که 34 نفر حضور دارند، رضا اطری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ولادیسلاو آندریف، دارنده مدال برنز جهان از بلاروس رفت و در حالی که تا ثانیه های پایانی با نتیجه 2 بر یک شکست خورده بود در 7 دهم ثانیه مانده به پایان مسابقه حریف را خاک کرد و 2 امتیاز گرفت تا برنده باشد؛ البته مربیان بلاروس اعتراض کردند که وقت مسابقه به پایان رسیده که مورد موافقت قرار نگرفت و یک امتیاز دیگر به اطری دادند تا با نتیجه 4 بر 2 برنده باشد.

وی در دور بعد نیز با نتیجه 4 بر 2 از سد کوم سانگ کانگ، دارنده مدال نقره آسیا و بازی های آسیایی از کره شمالی گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد، اما در این مرحله با نتیجه 2 بر صفر مغلوب زائور اوگوئف، دارنده مدال طلای 2018 جهان از روسیه شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش باشد تا شانس کسب مدال برنز و کسب سهمیه المپیک را پیدا کند.

نماینده وزن 57 کیلوگرم کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان با شکست مقابل حریف روسی شانس حضور در نیمه نهایی را از دست داد.

******

در وزن 65 کیلوگرم که 44 کشتی گیر شرکت کرده اند، امیر محمد یزدانی دور دور نخست با نتیجه 15 بر 2 باتیر بورجاکوف از ترکمنستان را شکست داد، اما در دور بعد با نتیجه 13 بر 9 مغلوب الخاندرو توبیر والدز، دارنده مدال برنز جهان از کوبا شد که با توجه به شکست حریفش در دور بعد مقابل کشتی گیر روسی الاصل بحرین، یزدانی شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز و سهمیه المپیک را از دست داد و از گردونه مسابقات کنار رفت.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد