رقابتهای تکواندو قهرمانی کشور خردسالان در بخش دختران با قهرمانی مازندران خاتمه یافت.
گرد و خاک دختران مازنی در پایتخت/ مازندران مقتدرانه قهرمان تکواندو خردسالان کشور شد
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی کشور خردسالان در بخش دختران از روز یکشنبه ( 25 شهریور ماه) در خانه تکواندو فدراسیون آغاز شد. 
روز نخست این رویداد با پیگیری مبارزات اوزان فرد (26-، 30-، 36-، 44- و  52-کیلوگرم) همراه بود و فاطمه سادات (26- کیلوگرم) در وزن اول قهرمان شد و بر سکوی نخست ایستاد،  زهرا محمدی نیا در 36- کیلوگرم صاحب گردن آویز نقره شد،  آیسا پرویزپور در 30- کیلوگرم، فاطمه عباسی در 44- کیلوگرم و فاطمه رهبر در 52- کیلوگرم به مدال برنز رسیدند تا هر 5 تکواندوکار روز نخست از کسب مدال بی نصیب نمانند.
امروز در دومین و آخرین روز مسابقات مبارزات اوزان زوج (28-، 33-، 40-، 48- و 52+ کیلوگرم) پیگیری میشود
آیناز‌نصیری هوگوپوش وزن چهارم بر سکوی قهرمانی ایستاد، معصومه کیا کجوری سنگین وزن مازندران به نایب قهرمانی رسید. ترنم رشیدی به مقام سوم  وزن 28- کیلوگرم رسید و حنا زرین کمر و ستایش مهدی پور تنها نمایندگانی بودند که به مدال نرسیدند.
تکواندوکاران مازندران به پاس جبران نایب قهرمانی سال گذشته، با شایستگی موفق به کسب 2 مدال طلا، 2 مدال نقره، 4 مدال برنز شدند و با اقتدار قهرمانی خردسالان کشور را به نام خود زدند.
هدایت تیم دختران خردسالان به عهده کلثوم محسن پور است، مهسا تقوی و عادله ابراهیمی به عنوان مربیان تیم و فاطمه طالبی به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد