ورزش سه نوشت: محال است نساجی بیرون از خانه بازی داشته باشد و تعدادی از تماشاگران این تیم روی سکو نباشند. تفاوتی نمی کند بازی در تهران برگزار شود یا آبادان و بوشهر. در بازی با سایپا هم این چنین بود.
نساجی و دروازه بان ها باختند اما تشویق شدند (عکس)
بازی با سایپا هم از این قاعده مستثنی نبود. تعداد زیادی از تماشاگران نساجی از ابتدای بازی با سایپا ایستاده رضا مهاجری و تیمش را تشویق کردند. در پایان با وجود باخت نساجی همه یکصدا تیم را تشویق کردند. این تشویق شامل حال دو دروازه بان جوان نساجی هم شد. دو دروازه بانی که اگر در این بازی در درون دروازه خوش می درخشیدند حتی نساجی شانس پیروزی داشت.

 

قدرشناسی تماشاگران نساجی برای کادر فنی و هم چنین بازیکنان این تیم قوت قلب بزرگی بود و آنها را به آینده امیدوار کرد. حالا بازیکنان به خود وعده داده اند که در بازی آتی به گونه ای بازی کنند که پیروز شوند و جواب محبت های تماشاگران نساجی را بدهند. داشتن چنین تماشاگرانی برای هر تیمی موهبت است و نساجی از این اتفاق خرسند است. برای بازیکنان تیم نساجی بازی با سایپا یک بازی تلخ نبود چرا که تماشاگران از عملکرد تیم راضی بودند و در پایان آنها را ایستاده تشویق کردند. حتما دو دروازه بان جوان نساجی که دراین بازی اشتباهات فاحشی داشتند با تشویق بی امان از سوی تماشاگران خیلی زود اتفاقات بد را فراموش کردند و بی شک از امروز در صدد جبران هستند. گلری های بهتر و اثر گذاری در پیروزی نساجی.

 

عکس: معین نادری

 

 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد