مازندلیگ - رافائل نادال با وجود هشدارهایی که از علی نیلی، داور فینال تنیس آزاد آمریکا دریافت کرد اما حمایت خود را از این داور ایرانی نشان داد.

 

به گزارش مازندلیگ وبه نقل از سایت نشریه اکسپرس انگلیس، رافائل نادال بار دیگر کلاس ورزشی خود را با تشویق داور بازی نشان داد. در فینال رقابت‌های گرند اسلم آمریکا علی نیلی، داور بازی تصمیمات جنجال برانگیزی را گرفت اما در پایان نادال این داور را مورد تشویق قرار داد.


نیلی پس از اتلاف وقت توسط نادال به وی اخطار داد که با اعتراض هواداران و هو کردن این داور روبرو شد. در پایان بازی و پس از قهرمانی نادال و کسب نوزدهمین گرنداسلم حرفه خود، نیلی نیز برای دریافت جایزه خود وارد زمین شد که با تشویق نادال همراه بود.


نادال پس از قهرمانی در این تورنمنت گفت: «فینال بی نظیری بود. اولین حرفی که باید بگویم برای دنیل مدودف است. او یکی از بهترین روزهای تابستانی خود را سپری کرد. امروز، همه دیدند چرا او در سن 23 سالگی نفر چهارم رنکینگ تنیس جهان است. به او تبریک گفته و برایش آرزوی موفقیت می کنم. از همه هواداران حاضر در ورزشگاه نیز تشکر می کنم. در این دو هفته انرژی بی نظیری دیده شد. فکر نمی کنم ورزشگاهی در جهان وجود داشته باشد که تا این حد پرانرژی باشد بنابراین از همه تشکر می کنم.»مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد