محمد میری، بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم خوبی داریم و می‌توانستیم ۶ امتیازی باشیم، ولی ۴ امتیاز هم خوب است و از شرایط تیم راضی هستیم.
میری: با کمک هواداران سایپا را شکست می دهیم/ مسئولان مازندران از نساجی حمایت کنند
به گزارش مازندلیگ، محمد میری در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال نساجی مازندران در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم. سه روز تعطیل بودیم و پس از آن تمرینات را صبح و عصر ادامه دادیم. مربیان تمرینات سختی را برای ما در نظر گرفتند و برای بازی با تیم سایپا و کسب سه امتیاز استارت زدیم. تیم خوبی داریم و خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنیم. به نظرم می‌توانستیم ۶ امتیازی باشیم، ولی ۴ امتیاز هم خوب است و از شرایط تیم راضی هستیم. 

وی با اشاره به مشکلات مالکیتی باشگاه نساجی ادامه داد: بازیکنان خیلی از مشکلات خبر ندارند ولی شنیدم حواشی که اخیرا در تیم وجود داشت رو به پایان است و به زودی مدیرعامل و سرپرست معرفی می‌شوند. طی چند هفته اخیر تلاش کردیم به مسائل مالکیتی و مدیریتی کاری نداشته باشیم و همه بازیکنان فقط به تمرینات فکر می‌کنند. می‌دانم که تیم هم به زودی سروسامان می‌گیرد.

بازیکن تیم نساجی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود خداراشکر ۲۰ درصد دریافتی داشتیم. امیدوارم مسئولان از این تیم حمایت کنند. به هر حال باشگاه ما خصوصی است و مالکان از جیب خودشان خرج تیم را می‌دهند. قطعا مالکان به کمک مسئولان در استان احتیاج دارند.

میری در پایان با اشاره به بازی هفته سوم برابر تیم سایپا تصریح کرد: هنوز تیم سایپا را آنالیز نکردیم، ولی با توجه به دو بازی اخیر، تیم خوبی به نظر می‌رسد. این بازی خارج از خانه است ولی با این حال سه امتیاز آن برای ما خیلی اهمیت دارد. درست است که بازی در قائمشهر و جوی که هواداران درست می‌کنند چیز دیگری است و انگیزه زیادی به ما می‌دهد، ولی در این بازی هم با همان انگیزه به میدان می‌رویم و برای کسب هر سه امتیاز بازی تلاش می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: البته مدت‌ها است در تهران تمرین می‌کنیم و از نظر آب و هوایی شرایط برای‎مان عادی است. دیگر در تهران خیلی هم مهمان نیستیم. فکر می‌کنم در این بازی هم هواداران زیادی به ورزشگاه بیایند و تنها نباشیم. امیدوارم با حضور هوادارن نساجی در تهران سه امتیاز بازی را بگیریم./میزانمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد