حسن یزدانی، ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان ابراز امیدواری کرد که با حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش، دغدغه‌های این رشته کم شود.
حسن یزدانی: امیدوارم دغدغه‌های کشتی کم شود/ برای مسابقات جهانی آماده‌ام
به گزارش مازندلیگ، حسن یزدانی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی کشتی آزاد کشورمان اظهار داشت: مرحله آخر اردو را سپری می‌کنیم و همه اینجا برای سربلندی ایران تلاش می‌کنند. خدا را شکر وضعیت تمرینی بچه‌ها خوب است و با همه‌ی قدرت برای مسابقات جهانی آماده می‌شویم.

وی درباره وضعیت رقبایش در مسابقات جهانی گفت: قبل از مسابقات المپیک تمام کشتی‌گیران با آمادگی کامل در مسابقات جهانی حضور پیدا می‌کنند. من الان از لحاظ بدنی آماده‌ام و اگر تا مسابقات جهانی اتفاق خاصی رخ ندهد، امیدوارم که بتوانم نتیجه خوبی بگیرم.

یزدانی با اشاره به مشکلات کشتی خاطر نشان کرد: امروز مربیان تیم‌های ملی با سلطانی‌فر و صالحی امیری جلسه داشتند که امیدوارم با این جلسه دغدغه‌های کشتی و کشتی‌گیران کم شود. می‌دانید که هم در تیم کشتی فرنگی و هم در آزاد تغییراتی صورت گرفته است و جوان‌ها به تیم اضافه شده‌اند. مطمئناً کشتی‌گیران باانگیزه هستند و می‌توانند با دعای خیر مردم مدال بگیرند و موفق شوند. ما مشکلات زیادی داریم، اما کار خودمان را می‌کنیم تا تلاش‌های‌مان با دعای خیر مردم همراه باشد و بتوانیم خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد