بعد از اینکه ماهیگیران ایتالیایی یک بچه دلفین را از یکی از تورهای شبکه ای خود رها کردند، مادر این بچه دلفین به افتخار این کار ماهیگیران حرکاتی نمایشی و بسیار زیبا اجرا کرد.

وقتی قایق ماهیگیران در آبهای اطراف جزیره ایتالیایی «پروکیدا» در ناپل مشغول ماهیگیری بودند متوجه یک بچه دلفین شدند که در شبکه تورهای آنان گیر کرده است.

تشکر زیبای یک دلفین از ماهیگیرانی که فرزندش را آزاد کردند

پس از این حرکت جالب ماهیگیران، مادر این بچه دلفین در حرکتی زیبا شروع به پرش به افتخار ماهیگیران کرد. یکی از ماهیگیران از این صحنه های شادی دلفین مادر فیلمبرداری کرد و در تصاویر به وضوح مشخص است که پس از دیدن آزادی فرزندش، این مادر چگونه می پرد و شادی می کند. برخی از بازدید کنندگان این تصاویر می گویند دلفین مادر در حال تشکر از ماهیگیران است.

تشکر زیبای یک دلفین از ماهیگیرانی که فرزندش را آزاد کردند

هنگامی که هر دو دلفین دوباره به اقیانوس باز گشتند ماهیگیران جشن گرفتند و در کنار یکدیگر لحظاتی شاد داشتند. اما این پایان ماجرا نبود و بسیاری از کاربران توییتر به سرعت به فیلم و تصاویر این ماجرا واکنش نشان دادند و گفتند این حرکت بسیار زیبا باید تکرار شود و احترام به حقوق برخی گونه های دریایی می تواند به یک فرهنگ تبدیل شود.

مطالعات گسترده نشان می دهد که دلفین ها از باهوش ترین حیوانات جهان هستند و این حرکت زیبا نیز نشان می دهد دلفینها به راحتی با انسان ها ارتباط برقرار می کنند و این ارتباط می تواند بسیار صمیمانه باشد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد