مازندلیگ - پس از پیروزی نواک جووکویچ در مرحله سوم رقابت های آزاد آمریکا این تنیس باز از صحبت کردن در خصوص مصدومیت خود طفره رفت.


به گزارش مازندلیگ وبه نقل از سایت اکسپرس، مرد شماره یک تنیس جهان در آستانه کناره گیری از این تورنمنت قرار داشت. جوکوویچ 32 ساله دو جلسه تمرینی را به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه از دست داد تا بهبودی خود را بدست آورد.


این تنیس باز صربستانی که در مرحله چهارم به مصاف استن واورینکا سوییسی خواهد رفت، در یک نشست خبری اعلام کرد: «همانطور که گفتم، خوشحال می شوم در مورد این مصدومیت صحبتی نشود. دوست ندارم وارد جزئیات شوم و در موردش صحبت کنم. می توانم بازی کنم. این موضوع برای من بسیار مهم بود زیرا دو روز پیش وضعیت اینگونه نبود. در تمرینات دیروز شرکت نکردم و این موضوع حقیقیت دارد اما کارهای زیادی در این چند روز انجام دادم تا بتوانم بازی کنم. درد شانه تقریبا غیر قابل تحمل بود. امیدوارم بتوان کاری کرد تا درد کمتر شود و بتوانم در مرحله چهارم بازی کنم.»

 

راجر فدرر سوییسی هم پس از پیروزی مقابل دن اوانس بریتانیایی به دور چهارم رسید. در صورت راه یابی جوکوویچ و فدرر به نیمه نهایی مسابقات آزاد آمریکا، شاهد جدالی جذاب بین دو ابر قدرت تنیس مردان خواهیم بود.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد