رسوایی عکاس جسد مریلین مونرو بعد از شصت سالاختصاصی تابناک باتو؛ به تازگی تصویری از سردخانه جسد مریلین مونرو پس از گذشت تقریباً شش دهه از مرگ او منتشر شده است. عکس‌ها فقط چند ساعت پس از مرگ او گرفته شده است. یک عکاس معروف توانسته با پرداخت رشوه به نگهبانان وارد سردخانه پزشکی قانونی شود.

 

رسوایی عکاس جسد مریلین مونرو بعد از شصت سال

برنامه تلویزیونی تحت عنوان «رسوایی مرگ مریلین مونرو» برای نخستین بار روز یکشنبه از شبکه فاکس نیوز، پخش شد. در این برنامه با پسر عکاس معروف، مریلین مونرو مصاحبه شد. این عکاس، این عکس‌ها را از مونرو (سمبل هالیوود) در حالی که روی ترولی سردخانه‌ای در لس آنجلس بود گرفته است.

رسوایی عکاس جسد مریلین مونرو بعد از شصت سال

دِویک وینر، پسر عکاس مشهور «لی وینر» افشا کرد که چگونه پدرش فقط چند ساعت پس از مرگ ستاره هالیوود در رختخوابش در ۴ آگوست ۱۹۶۲ میلادی، با پرداخت رشوه به هر کسی که در مسیرش بود به مقرّ پزشکی قانونی رفته است.

رسوایی عکاس جسد مریلین مونرو بعد از شصت سال

دِویک ادّعا می‌کند که «لی» دو فیلم دیگر را که حاوی عکس‌های بسیار از جسد مرلین مونرو بوده را گرفته است. او می‌گوید: پدرم عکس‌های زیادی گرفت، و سپس به استودیو خاصش رفت و ادعا کرد که به طور کامل از او عکس گرفته و عکس‌ها و فیلم‌ها را درون گاو صندوق امنیتی گذاشته، زیرا بر این باور بوده که عکس‌ها مناسب پخش شدن نیستند.

رسوایی عکاس جسد مریلین مونرو بعد از شصت سال

رسوایی عکاس جسد مریلین مونرو بعد از شصت سالمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد