مازندلیگ - سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی توکیو به مصاف کاسی موتیزا از بلژیک رفت و با شکست مقابل حریف خود از رسیدن به فینال بازماند. موتیزا نفر چهارم رنکینگ جهان و قهرمان اروپا در سال 2019 در امتیاز طلایی موفق به برتری مقابل نماینده کشورمان شد اما نکته ی عجیب این بود که ملایی در این مبارزه تلاشی از خود نشان نداد و به نظر با باختی مصلحتی، از رویارویی با حریف اسرائیلی در فینال خودداری کرد.

خبرنگار حاضر در محل برگزاری مسابقات جهانی جودو، نمایش نیمه نهایی مولایی با حریف بلژیکی را به پانتومیم تشبیه کرد، او نوشت: قهرمان جهان، هیچ تلاشی برای زدن فن نکرد.

ملایی با شکست در این دیدار برای کسب نشان برنز به مصاف لوکا مایسورادزه از گرجستان خواهد رفت. با این شرایط به نظر می رسد بحث رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس بار دیگر مطرح شود و به نظر باید یک راه حل اساسی برای حل این مشکل درنظر گرفت. مسابقات جهانی جودو از روز یکشنبه سوم شهریورماه با حضور 862 جودوکار از 149 کشور جهان در ژاپن آغاز شده و تا روز جمعه هشتم شهریورماه ادامه خواهد داشت.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد