هفته سوم لیگ دسته یک

در چارچوب هفته‌ی سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، عصر سه شنبه رایکای بابل از بادران تهران پذیرایی خواهد کرد.
رایکا بابل - بادران تهران؛ شاگردان نجفی به دنبال کسب اولین سه امتیاز در دیداری خانگی

به گزارش مازندلیگ، رایکا بابل که با خرید امتیاز خونه به خونه در قامت نماینده‌ی شهر بابل در فصل جاری لیگ آزادگان حضور پیدا کرده، در دو بازی نخست خود به یک تساوی خانگی بدون گل برابر داماش و یک شکست خارج از خانه برابر مس رسید و اکنون با یک امتیاز، در رده‌ی پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

شاگردان مهران نجفی هفته‌ی قبل با یک پنالتی در دقایق پایانی بازی را به مس کرمان واگذار کردند، آن هم در شرایطی که این تیم تازه وارد بازی متعادل و پایاپایی را برابر میزبان باتجربه‌ی خود به نمایش گذاشت و استحقاق کسب حداقل امتیاز این دیدار را داشت، به گونه ای که از سوی تماشاگران کرمانی نیز مورد تشویق قرار گرفت.

رایکا که اکنون پس از انحلال خونه به خونه به عنوان تنها نماینده‌‌ی بابل در لیگ یک حضور داشته و به دنبال تحقق رؤیاهای فوتبال دوستان بابلی است، در هفته‌ی سوم برابر بادرانی صف آرایی می کند که طی چند فصل اخیر همواره جزء مدعیان لیگ یک بوده و در دو هفته‌ی گذشته نیز با سرمربی با تجربه‌ی خود، فرهاد کاظمی، به دو پیروزی رسیده و به صدر جدول تکیه زده است.

رایکا بابل در دو بازی ابتدایی در امر گلزنی و کسب پیروزی ناکام بوده و در هفته‌ی سوم می کوشد اولین گل و اولین پیروزی خود را در کنار تماشاگرانش در بابل و آن هم در نبرد با یکی از غول های لیگ آزادگان جشن بگیرد، هرچند که محرومیت سرمربی این تیم کار را تا حدودی برای رایکا دشوار خواهد کرد.

بادران نیز در این دیدار نه چندان آسان خارج از خانه، به دنبال دست یابی به سومین پیروزی و استحکام جایگاه خود در صدر جدول است، امری که با توجه به انگیزه‌ی فراوان تیم شمالی و نیز برخورداری آن از تماشاگرانی پرشور، بسیار دشوار به نظر می رسد.
نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


توحید 1 2 دوشنبه 04 شهريور 1398-15:38

اگه نیت مال جدید ایجاد شور و هیجان باشه باید همت کنه چن تا بازیکن درجه یک بیاره تا هم تماشاچی رغبت کنه بیاد هم اینکه یه مقدار امید به صعود داشته باشه تیم نه که بعد 10 تا بازی وقتی زیاد امتیاز از دست دادن دیگه بی خیال شن و هی ببازن .... یه مربی باتجربه و دو سه تا بازیکن با تجربه کمک میکنه به اینکه حداقل این تیم نردبوم صعود تیم های دیگه نشه .... حالا صعود به لیگ برتر پیشکش
پاسخ

رضا 0 1 دوشنبه 04 شهريور 1398-22:39

این تیم باید تقویت بشه پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد