مازندلیگ - مصطفی دنیزلی در نشست خبری بعد بازی با نفت مسجد سلیمان گفت: بازی های اول لیگ برتر چه در داخل و چه در خارج از خانه همیشه سخت است، کیفیتی پایین تر از دوران آمادگی داشتیم، با این حال موقعیت هایی خلق کردیم و در کل، بازی سخت و پرمجادله بود.

 

به گزارش مازندلیگ، سرمربی تراکتور پس از تساوی امشب در هفته اول لیگ برتر گفت: نباختن در خانه حریف نتیجه خوب است و شرایط آب و هوایی هم مزید بر علت شد که عملکرد مناسب نداشته باشیم و هفته های آینده سعی می‌کنیم نقاط ضعف را حل کنیم.

 

وی افزود: می خواهیم بهترین نقل و انتقالات خارجی را داشته باشیم که بعضی اوقات شرایط خوب پیش نمی رود و سعی می کنیم معایب این بازی را در دیدار با پرسپولیس رفع کنیم. شرایط سفر به این شهر سخت بود و شرایط آب و هوایی هم چندان مساعدت نبود، اما از ما خوب استقبال شد.

 

سرمربی تراکتور تاکید کرد: نتوانستیم آنچه که می خواستیم را بدست آوریم. به هر حال بازی رقیب ما قابل تقدیر است. سعی کردم همیشه در ایران چیزهای خوبی انجام دهم. نفت تیم جوان و دونده بود، آغاز لیگ برتر مهم است اما پایان آن مهمتر، برای تمام تیم ها آرزوی موفقیت می‌کنم و فکر می کنم ما انتظارات مردم شهرمان را به جای می آوریم. ما تیم هجومی هستیم و رقیب با دوندگی توانست با تجربه و کیفیت ما مقابله کرد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد