یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای ورزش کشور به میزبانی شهرستان محمودآباد برگزار می شود
محمود آباد میزبان المپیاد استعدادهای برتر اسکیت سرعت دختران کشور
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد، دومین دوره مسابقات المپیاد  استعدادهای برتر کشور در بخش دختران که یکی از بزرگترین رویدادهای داخلی اسکیت محسوب می گردد شهریورماه به میزبانی شهرستان محمودآباد برگزار خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد در این باره اظهار کرد: این مسابقات از ششم لغایت نهم شهریورماه  سال جاری در بخش دختران و در رشته اسکیت سرعت در شهر ساحلی سرخ رود برگزار خواهد شد.
مسعود یوسفی افزود:شهرستان محمودآباد با وجود دارا بودن زیر ساختهای مناسب در این رشته، شایستگی برگزاری رقابتهای مختلف ملی و بین المللی را دارد و در تلاش هستیم میزبان شایسته ای برای این رقابتهای مهم باشیم.
 رئیس دستگاه ورزش و جوانان افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته و تشکیل کمیته برگزاری این رقابتها،محل اسکان ورزشکاران مشخص و هماهنگی های لازم صورت پذیرفته است.
یوسفی تصریح کرد: بنا به اعلام ستاد برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ،بیش از ۳۵۰ نفر روز چهارشنبه ششم شهریورماه وارد سرخ رود خواهند شد و مسابقات روزهای پنج شنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه در آکادمی اسکیت سرخ رود برگزار خواهد شد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد