مازندلیگ: رئیس هیئت والیبال مازندران گفت: مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور اواخر تیرماه به میزبانی شهرستان نور برگزار می ‌شود.
برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان نور

به گزارش مازندلیگ؛ سید میلاد تقوی اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور به میزبانی مازندران اواخر تیرماه در شهرستان نور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات در روز های 24 تا 26 تیرماه در ساحل شهرستان نور برگزار می‌شود، افزود: کمیته برگزاری فدراسیون برای باشکوه ‌تر برگزار شدن این مسابقات برای استان ‌های کشور نامه ‌نگاری کرد.

در ادامه دبیر هیئت والیبال مازندران نیز گفت: تمامی تلاش تود را به کار خواهیم گرفت تا به بهترین نحو مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور را برگزار کنیم.

علی داوودی در جلسه هم اندیشی برگزاری مسابقات آزاد والیبال ساحلی کشور که به میزبانی مازندران برگزار می شود،بیان کرد: با اسپانسر هایی که قصد ورود به این تور را دارند جلسات متعددی برگزار کردیم و در تلاش هستیم تا به بهترین نحو این مسابقات را برگزار کنیم.

دبیر هیئت والیبال استان مازندران افزود: رایزنی هایی را با صدا وسیما مرکز مازندران انجام دادیم تا مرحله نهایی این مسابقات بصورت مستقیم از شبکه طبرستان پخش شود.

داوودی با بیان اینکه مسئولین کمیته برگزاری دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی اوپن کشور مشخص شدند،بیان کرد: مازندران در بحث میزبانی از مسابقات  والیبال ساحلی قهرمانی کشور تجربیات بسیار ارزشمندی دارد و قطعا تلاش می کنیم همانند سال های گذشته میزبانی خوبی داشته باشیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد