بازی‌های نساجی نشان می‌دهد رضا مهاجری هم فوتبال تهاجمی را دوست دارد و اگر فصل گذشته در ماشین‌سازی موفق نشد این فوتبال را به نمایش بگذارد، به خاطر کمبود ابزار‌های تهاجمی بوده است.
مهاجری تغییر وضعیت داد/ نساجی تهاجمی‌تر از همیشه
نساجی مازندران بعد از بازی خوب برابر پرسپولیس و کسب نتیجه ۲-۲ برابر این تیم در اصفهان به مصاف سپاهان رفت و در روزی که بازی خوبی به نمایش گذاشت، یک بر صفر برنده شد. در این بازی نساجی مازندران البته صاحب موقعیت‌های دیگری هم شد و اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کرد، چه بسا به نتیجه بهتری دست می‌یافت. 
با توجه به حضور رضا مهاجری در رأس کادر فنی تیم نساجی تصور می‌شد این فصل شاهد بازی‌های دفاعی از این تیم باشیم به این دلیل که ماشین‌سازی تیم تحت هدایت این مربی فصل گذشته مدام مساوی می‌کرد، اما این فرضیه اشتباه از آب درآمد و بازی‌های نساجی نشان می‌دهد رضا مهاجری هم فوتبال تهاجمی را دوست دارد و اگر فصل گذشته در ماشین‌سازی موفق نشد این فوتبال را به نمایش بگذارد، به خاطر کمبود ابزار‌های تهاجمی بوده است. 
نمایش نساجی در بازی با پرسپولیس و سپاهان به خوبی نشان داد رضا مهاجری تیم خوبی ساخته. تیمی که یارای مقابله با تیم‌های خوب و مدعی را دارد و می‌تواند در دومین فصل حضور در لیگ برتر حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. این تصمیم به سود رضا مهاجری و تیم نساجی است. واقعیت این است که فوتبال دفاعی تا جایی رشد می‌کند و از جایی به بعد از حرکت می‌ایستد، اما موفقیت‌های فوتبال تهاجمی بی‌شمار است و از همه مهمتر اینکه موفقیت‌های فوتبال تهاجمی پایانی ندارد. 
نساجی مازندران با پشتوانه هزاران تماشاگر می‌تواند فوتبال تهاجمی را به خوبی به نمایش بگذارد، چون تیم باروحیه و باانگیزه‌ای است. رضا مهاجری در برهه‌ای در پدیده هم ارائه‌گر نمایش‌های تهاجمی بود. روز‌هایی که همه از پدیده به عنوان یکی از تیم‌های خوب یاد می‌کردند. 
فوتبال مازندران فوتبال با پتانسیلی است. فوتبالی که این توانمندی را دارد که توأمان در سایه نمایش خوب دفاعی، فوتبال تهاجمی را هم به خوبی بازی کند. با روندی که نساجی در بازی‌های دوستانه در پیش گرفته، حتماً این فصل شاهد بازی‌های خوب و جذابی از این تیم در لیگ برتر خواهیم بود و این به زیبایی‌های لیگ برتر کمک می‌کند. فوتبال تهاجمی ادای دین تیم‌ها به تماشاگران است و چه خوب که تیم‌ها تصمیم به فوتبال تهاجمی می‌گیرند./خبر ورزشی


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد