هواداران بابلی ما را تنها نگذارند

رایکا طبق قرعه باید شنبه هفته جاری در بابل به مصاف داماش گیلان برود.
منیری: با قدرت وارد لیگ می شویم / با جذب دو ، سه بازیکن دیگر کارمان در نقل و انتقالات تمام می شود
به گزارش مازندلیگ، پیمان منیری، یکی از مالکان باشگاه رایکا بابل در مورد شایعه عدم حضور این تیم در هفته نخست مسابقات لیگ آزادگان کشور گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. کادر مدیریتی و فنی ما کارهایی که باقی تیم ها ظرف دو ماه انجام داده اند را تنها در چند روز به سرانجام رساندند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فردا(پنجشنبه) کارت بازیکنان، کادرفنی و باقی اعضا باشگاه از سوی سازمان لیگ صادر خواهد شد.
وی با بیان اینکه در همین مدت کوتاه توانستیم بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان از بدهی باشگاه را تسویه کنیم، ادامه داد: واقعا از تمام اعضای باشگاه تشکر می کنم که شبانه روز به دنبال رفع کمبودها و به سرانجام رساندن کارها هستند.
منیری افزود: تیم ما تازه در اول راه قرار دارد و در نخستین فصل حضورمان هم به دلیل اینکه نقل و انتقال امتیاز باشگاه خیلی به طول انجامید، نتوانستیم آنطور که باید بازیکن جذب کنیم ولی با این وجود کادرفنی ما در همین مدت کوتاه بهترین بازیکنانی که می توانست را برای جذب به ما معرفی کرد و انشالله طی چند روز آینده با جذب دو ، سه بازیکن کارمان در نقل و انتقالات بازیکن به پایان می رسد تا با قدرت وارد لیگ شویم.
وی در پایان گفت: از هواداران و فوتبالدوستان مازندرانی، به خصوص بابلی ها انتظار داریم که از همین ابتدای مسابقات ضمن احترام به تیم حریف، از بازیکنان و اعضای باشگاه خودشان حمایت کنند تا انشالله به خواسته خودمان دست یابیمنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


هوادار نساجی 3 0 پنجشنبه 24 مرداد 1398-11:25

با آروزی موفقیت برای تیم هم استانی پاسخ

تبانی چی جمعه 25 مرداد 1398-22:57

با آرزوی سقوط برای تیم هم استانی
#سکه

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد