مازندلیگ - مهاجم پیشین استقلال معتقد است مربی بزرگ امکانات می‌خواهد و این باشگاه باید از استراماچونی حمایت کند.

 

علی موسوی در گفت و گو با مازندلیگ در خصوص ناراحتی استراماچونی گفت: طبیعی است که استراماچونی از برآورده نشدن خواسته هایش ناراحت باشد. من همان اول هم که او به استقلال آمد گفتم مربی بزرگ امکانات می خواهد و باشگاه استقلال از اول باید دنبال برآورده کردن خواسته های او باشد. مربی که بزرگ و حرفه ای باشد از نبود امکانات زود ناراحت می شود چرا که می خواهد همه چیز در تیمش روی نظم باشد. الان هم باشگاه استقلال باید هوای استراماچونی را داشته باشد و امکانات لازم را برای او مهیا کند. مربیان خارجی مثل مربیان ایرانی نیستند که بتوانند با بدقولی ها و عدم امکانات سازش کنند. آن‌ها حرفه ای هستند و نسبت به بد قولی‌ها خیلی حساس. به همین دلیل باشگاه استقلال باید به تعهدات خود عمل کند.

 

وی در ادامه در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال باید در همه بازی‌ها به دنبال برد باشد. در سال های اخیر ما امتیازات زیادی را در دور رفت از دست داده‌ایم که دیگر نباید این امتیازها را از دست بدهیم تا محکم‌تر برای قهرمانی پیش برویم.


مهاجم اسبق استقلال در خصوص برگزاری دربی در هفته چهارم لیگ گفت: به نظر من دربی هم مثل همه بازی‌ها است و فرق چندانی ندارد. این بازی برای هواداران حساس است وگرنه همان ۳ امتیاز را دارد که به هر حال استقلال مثل بقیه بازی‌ها باید به دنبال کسب آن باشد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد