به دنبال اشتباهات داوری در این بازی ، مدیرعامل باشگاه شهریار ساری با انتشار پیامی، از لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاهای کشور انصراف داد.
شهریار ساری از لیگ برتر فوتبال ساحلی کناره گیری کرد
به گزارش مازندلیگ، متن پیام انصراف مدیرعامل باشگاه شهریارساری به شرح زیر است :
باعرض سلام خدمت شهروندان عزیز ساروی که همیشه و در هر زمان یار و یاور این تیم بوده وتنها دلگرمی این مجموعه بوده اید به دنبال داوری های خیلی ضعیف و تاسف بار داوران درطول لیگ برتر، مخصوصاً داوری بازی با شهرداری بندرعباس که بازی برده را از تیم شهریار به دلیل تصمیم اشتباه فاحش گرفته و در مدت ١٠ ثانیه مانده به پایان بازی سرنوشت بازی را عوض کردند.
لذا با توجه به پایان نیافتن کینه ورزی داوران و سکوت معنادار فدراسیون مبنی بر قضاوت بازی های شهریار و سکوت اداره ورزش و هیات فوتبال ساری و استان، نسبت به حق کشی برای تیم شهریار، این مجموعه تصمیم خود را بر آن داشته تا از ادامه حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی خودداری کرده و خیال دوستان به اصطلاح دلسوز فوتبال را راحت نماید. جا دارد از تک تک بازیکنان تیم وکادر فنی و تمام کسانی که کمک حال این مجموعه بوده اند کمال تشکر را داشته باشم. به امید فرا رسیدن لیگ و فوتبال پاک و سالم در سایه مدیران با تجربه وکاردان درکشور عزیز ایران اسلامی.
سیدقاسم صالحی / مدیر عامل باشگاه شهریار ساری


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد