باید به محبوبه محمدنژاد تنها مربی حاضر در کادر فنی تیم ملی خداقوت و خسته نباشید گفت.
همراهی بی نظیر محمدنژاد و قهرمانی تیم ملی نونهالان دختر در جهان
به گزارش مازندلیگ،  مازندران تنها از حیث قهرمان پروری زبان زد نیست بلکه مربیانی را دارد که پایه سازندگی قهرمانان را به عهده دارند، آنان که زندگی خود را به پای تکواندو مازندران گذاشتند، کم نیستند در استان!
اما مدتی است که در بخش بانوان اعزام تنها مربی را در جمع کادر فنی تیم ملی داریم که تا به اینک رزومه چشمگیری را از خود بر جای گذاشته.
 محمدنژاد مربی نکایی، شهری که جدا از قهرمانان شایسته حالا دیگر مربی ارزنده ای را دارد که همراهی خوبش با ملی پوشان و همدلی و هماهنگی اش با کادر فنی بی تاثیر نبوده بخصوص که در نونهالان آسیا و جهان 2019 قهرمانی تیم تکواندو ایران را دربرداشت.
حالا دیگر با کسب کاپ قهرمانی در 2 رویداد اخیر  کارنامه ورزشی قوی از این مربی داریم که برای استان ستودنی است تا مازندران نه تنها در مدال آوریها بلکه در کادرفنی هم سهم بزرگی داشته باشد.
این مربی نکایی یک بار دیگر هم در جهانی نونهالان حضور داشته که سال 2015  در موجو کره جنوبی بود و تیم ایران با 5 طلا، یک نقره و یک برنز قهرمان شد.
پس از آن در قهرمانی جهان نوجوانان2016 در کانادا با تیم ملی همراه شد که باز هم عنوان قهرمانی را در بر داشت.
در سال 2017 برای مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان در  قزاقستان اعزام شد با 6 طلا و یک نقره کاپ قهرمانی را کسب کردند.
محمدنژاد 5 اعزام را با 5 قهرمانی برای خود رقم زد تا سابقه ای پر تمطراق و چشمگیر از خود برجای بگذارد، تا عنوان اولین مربی مازندرانی پرسابقه در تیم ملی بانوان را بدست آورد.
تکواندو استان برای داشتن چنین مربی زحمتکش و سختکوشی آرزوی موفقیت می کند و امید است تا در سالهای آتی ادامه دار باشد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد