تیم فوتبال رایکا تیم جدید فوتبال مازندران چند بازیکن جدید به خدمت گرفت.
استارت رایکا بابل با خریدهای جدید+تصاویر

به گزارش مازندلیگ، امتیاز تیم لیگ یکی بابل که تا چند روز گذشته وضعیت مبهمی داشت و مشخص نبود که در این شهرستان بماند یا خیر، با نام رایکا در فصل آینده لیگ دسته اول حضور خواهد یافت.

تیم جدید فوتبال مازندران امروز هفت بازیکن جدید به خدمت گرفت تا دیگر زمان را برای یارگیری و آماده سازی را از دست ندهد. مهران نجفی برای فصل آینده به عنوان سرمربی این تیم بابلی معرفی شده است.

سعید حیدری بازیکن سابق استیل آذین، نیروی زمینی تهران و اروند خرمشهر با عقد قراردادی یکساله به تیم رایکا بابل پیوست. کریم احمدی بازیکن سابق سیاه جامگان، پدیده، بادران و اروند خرمشهر نیز با عقد قراردادی یکساله شاگرد نجفی شد.

* مهاجم جوان بابلی، اولین خرید بومی رایکا
امیر محمد منصف، مهاجم ٢٢ ساله بابلی با عقد قراردادی ٣ ساله به تیم رایکا بابل پیوست.منصف فصل گذشته برای سپردن کردن خدمت مقدس سربازی در تیم مقاومت تهران توپ می زد.
*مدافع بابلی در رایکا
 سید ناصر رضایی، مدافع ٢١ ساله اهل بندپی بابل با عقد قراردادی ٣ ساله به تیم رایکا بابل پیوست. رضایی سابقه عضویت در تیم هایی همچون نساجی مازندران و خونه به خونه را در کارنامه دارد.
* بازگشت دروازه بان بابلی پس از ١٠ سال به شهرش
 وحید اصغرزاده، دروازه بان ٣١ ساله بابلی که سابقه بازی در ایرانجوان بوشهر، شهرداری کاشان، نفت و گاز گچساران، شهرداری اردبیل و شهرداری بندرعباس را دارد پس از ١٠ سال به شهرش بازگشت و با عقد قراردادی ١ ساله به تیم رایکا بابل پیوست.
* ابراهیم پور سفید امضا کرد
سعید ابراهیم پور، دروازه بان ٢٦ ساله و بابلی که سابقه بازی در ایرانجوان بوشهر، شهرداری اراک، سایپا شمال، نساجی مازندران، مس رفسنجان و خونه به خونه را در کارنامه دارد بدلیل تعصب به شهرش سفید امضا کرد به تیم رایکا بابل پیوست
* شماره 4 باتعصب بهنمیری با بابل تمدید کرد
جواد شفیعی، مدافع ٢٩ ساله و متعصب که فصل گذشته در خونه به خونه حضور داشت با عقد قراردادی ١ ساله به تیم رایکا بابل پیوست.


نمایش سادهنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


5 0 دوشنبه 14 مرداد 1398-23:42

اینها میگــــن ما برای صعود تیم می بندیم
ولی در عمل تا این لحضله چنین چیزی ندیدیم

این رو میشه از انتخاب کادرفنی و بازیکنا فهمید
اگه این کادر فنی و بازیکنایی که تا این لحضه گرفتن برای صعودن
پس بادران و اراک و البرز .. برای قهرمانی آسیا بسته شدن😂 پاسخ

هوادار نساجی 3 0 سه شنبه 15 مرداد 1398-12:13

سعید ابراهیم پور دوست داشتنی موفق باشی روزهای خوبت با نساجی فراموش نمیشه پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد