مالک نساجی:

محمد اژدری، مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: پروانه مالکیت در سیکل اداری قرار دارد و تا یکی دو روز دیگر انتقال انجام می‌شود.
۲۰ درصد پیش پرداخت فصل جدید آماده است/ برخی کارشکنی‌ها مهندسی شده است/ مشکلی در انتقال باشگاه نساجی وجود ندارد
به گزارش مازندلیگ؛ محمد اژدری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد آخرین وضعیت انتقال مالکیت باشگاه نساجی مازندران اظهار داشت: من تا کنون حدود ۸۰۰ میلیون تومان خرج کردم و مسئولان استان باید تشخیص درست دهند و تکلیف ما را روشن کنند. فکر می‌کنم تا فردا (چهارشنبه) یا پس فردا این انتقال قطعی شود.
وی ادامه داد: کار‌ها در حال انجام است و روال عادی کار در راس آن کمسیون ماده ۵ باید طی شود. دیگر مشکلی وجود ندارد و به نظر می‌رسد کار‌ها روی غلتک افتاده است. امیدوارم مدارک مورد نیازمان را هم از صنیعی‌فر بگیریم. البته بحث ما فقط مدارک نبود، یکسری بدهی از گذشته وجود داشت که ما گفتیم تکلیف آنها هم مشخص شود.
مالک باشگاه نساجی مازندران در مورد این بدهی‌ها گفت: در این مورد باید جلسه‌ی دیگری تشکیل شود. نماینده ما، نماینده مالکان قبلی و نماینده تربیت بدنی حضور داشته باشند تا جزئیات این کار حل شود. پروانه باشگاه هم قرار بود در این هفته صادر شود. این کار در سیکل اداری قرار دارد و امروز یا فردا انجام می‌شود.
اژدری در مورد تاثیر منفی طولانی شدن انتقال امتیاز روی تیم فوتبال این باشگاه تصریح کرد: این موضوع ربطی به تیم ندارد و من تلاش کردم هیچ تاثیری در روند کار تیم نباشد. اردو برگزار کردیم، تمرینات روال عادی دارند و کمپ راه‌آهن را هم تا سه ماه آینده برای تیم اجاره کردیم. در نتیحه تلاش شده لطمه‌ای به تیم وارد نشود.
وی در پاسخ به این سوال که مواردی از قبیل ماندن اعضای این تیم در هتل کردان روی تیم تاثیر می‌گذارد گفت: آن موضوع یک کار مهندسی شده بود. شما در هر هتلی اقامت داشته باشید، حتی در هتل‌های خارجی هنگام ترخیص زمانی را مقابل کانتر سپری می‌کنید. بالاخره تسویه حساب زمان می‌برد.
مالک باشگاه نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که آیا در کار باشگاه‌داری او کارشکنی می‌شود اظهار داشت: ظاهرا بحث اصلا باشگاهداری من نیست. یکسری بدهی‌ها از قبل باقی مانده و من تنها کاری که کردم در مسائل مالی باشگاه قبل از هر چیز ورود کردم. گفتم ابتدا باید بدهی‌های به جا مانده از قبل مشخص شود. این کار خوبی است. امروز من و فردا دیگری در این باشگاه حضور خواهد داشت. بالاخره از یک جایی باید تکلیف بدهی‌های قدیمی مشخص شود. اگر این بدهی‌ها مشخص شده و معلوم شود متعلق به چه کسی است کار خوبی در حق تیم نساجی انجام شده ولی این که چرا کار‌هایی این چنین مهندسی شده رخ می‌دهد را باید از آنهایی که دم از عشق به نساجی می‌زنند پرسید.
اژدری در مورد این که تا چه زمانی با کارشکنی‌ها مقابله می‌کند گفت: این کار‌ها انرژی را می‌گیرد چون چک‌های من را رسانه‌ای کردند. من ایستاده‌ام و از اعتبار خود دفاع می‌کنم. تا زمانی هم که ثابت نکنم این حرف و حدیث‌ها درست نیست، کوتاه نمی‌آیم. من دوستانی فوتبالی دارم که از مشورت آنها استفاده می‌کنم. برای تیم کار‌هایی کردم که در چند ماه انجام شدنی نبود، ولی در چند روز انجام شد. تیم هم خوب پیش می‌رود و مشکلی نیست.
وی در مورد اعتراض بازیکنان به نگرفتن قسط اول قراردادشان و حتی جدایی سجاد عاشوری از این تیم عنوان کرد: واقعیت امر به این شکل نیست و جوسازی را دوست ندارم. با صداقت می‌گویم ۲۰ درصد پیش پرداخت ما آماده است، ولی باید ابتدا تکلیف بدهی‌های فصل قبل به بازیکنان مشخص شود و بعد در مورد پیش قسط فصل جدید صحبت کنیم. بازیکنان هم همگی این را می‌دانند. اگر هم بازیکنان نگران پیش قسط امسال هستند چرا نرفتند طلب‌هایی را که از فصل قبل داشتند بگیرند. در مورد بازیکنان جدید هم مشکلی وجود ندارد و هر باریکنی که تست پزشکی داده من در خدمتش هستم.
مالک باشگاه نساجی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: از نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد و انتقال امتیاز در روند اداری خود قرار دارد. منتظر هستم باشگاه به اسم من شود. من ۸۸۰ میلیون لباس خریدم و ۳۵۰ میلیون آن را به عنوان پیش پرداخت واریز کردم. تمام هزینه‌هایی تیم را تاکنون بی‌هیچ منتی پرداخت کردم و این وظیفه من است. بالاخره قراردادی بستم و کار خود را پیش می‌برم. از اینجا به بعد این مدیران استان هستند که تکلیف این کار را روشن می‌کنند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سامان 2 0 چهارشنبه 09 مرداد 1398-13:31

تو هم مثل مالکان قبلی نساجی دم از عشق میزنی بعد گندش در میاد . اگه کسی که میخواد بی منت کار کنه نمیاد بگه من اینقدر هزینه کردم فلان کردم چنان کردم . اگه تو مطمئنی که باشگاه به نامت میشه چرا اینقدر فرصت سوزی میکنی که بازیکنای خوب یکی یکی برن . اگه براتون منفعت نداشته باشه یک ریال هم هزینه نمیکنین . پس منت سر هوادارها نزارین... پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد