سرمربی مازنی تیم آلومینیوم اراک گفت: طی دو سال گذشته نظارت بر روی مسابقات لیگ دسته یک بیشتر شده و ورود کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شرایط بهتری را بوجود آورده است.
فکری: نگرانی‌هایی درمورد دوپینگ، جادوگری و شرط‌بندی در لیگ دسته اول داریم
به گزارش مازندلیگ، محمود فکری پس از مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته اول گفت: قرعه‌کشی خوبی انجام شد، با سخت‌گیری‌ها موافقم ، فوتبال حرفه‌ای همین است و این به نفع فوتبال ما است البته ما نگرانی‌هایی در سال‌های گذشت داشتیم، مواردی مانند دوپینگ تیم‌ها،  استفاده از جادوگر یا بحث شرط‌بندی‌ها که یکی از مشکلاتی است که به نظر می‌رسد امسال خیلی بیشتر باشد. در گذشته نظارت کمتر بود البته دو سال اخیر نظارت بیشتری را می‌بینم  و ورود کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شرایط بهتری را بوجود آورده امسال اگر از روز اول نظارت وجود داشته باشد در روز ‌آخر لیگ حق به حق‌دار می‌رسد و به واسطه موارد دیگر تیم‌ها نه صعود می‌کنند و نه دچار سقوط می‌شوند. 

فکری درخصوص حضور در لیگ برتر گفت: اکثر مربیانی که تیم‌شان را از رده پایین به لیگ برتر بردند پس از صعود با همان تیم ماندند،‌ شرایط ما طوری شد که نتوانستیم پس از صعود به لیگ برتر در تیم صعود کرده بمانیم، شاید مدیران دوست نداشتند به مربی که تجربه حضور در لیگ برتر را ندارد اعتماد کنند امیدواریم که با تیم اراک به لیگ برتر صعود کنیم و با این تیم در مسابقات لیگ برتر حاضر شویم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد