پلیس راهور ناجا، محدودیت‌های ترافیکی روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۹ الی روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۲ را اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی به شرح زیر است:

۱-تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۹ الی ساعت ۰۶۰۰ روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۲ از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

۲-محور کرج-چالوس:

الف-تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع می‌باشد.

ب-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ روز جمعه مورخ ۹۸/۰۴/۲۱ الی ساعت ۰۲۰۰ روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۲ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸۰۰ روز جمعه مورخه ۹۸/۰۴/۲۱ الی ساعت ۰۲۰۰ روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۲ از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

۳-محور هراز:

الف-تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ب-تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲۰۰ الی ۲۴۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۹ و همچنین از ساعت ۰۶۰۰ الی ۲۴۰۰ روز‌های پنجشنبه، جمعه در تاریخ‌های ۲۰ و ۲۱ تیر ماه ۹۸ از محور هراز ممنوع می‌باشد.

در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و کرج-چالوس اعمال خواهد شد.

۴-محور آستارا-اردبیل و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی وفاسد شدنی از ساعت ۱۲۰۰ الی ۲۴۰۰ روز جمعه مورخ ۹۸/۰۴/۲۱ در محور فوق ممنوع می‌باشد.

روزپلاسمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد