اگر می خواهید تیمداری کنید چرا تیم را فروختید؟

 محمد قنبری، نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران گفت: اژدری همچنان مالک باشگاه است و در نهایت دو طرف با صحبت مشکل خود را حل می‌کنند.
قنبری:شاید دیگران دنبال خودنمایی هستند/ کار به جایی رسیده که یک بچه بیانیه صادر می‌کند/ اژدری مالک است و تیم را رها نمی‌کند

به گزارش مازندلیگ، محمد قنبری، در مورد برگشت خوردن چک‌های مالک جدید باشگاه نساجی مازندران و تنش‌های بوجود آمده در تیم فوتبال نساجی، اظهار داشت: این مسائل هیچ ربطی به تیم‌های فوتبال باشگاه نساجی ندارد و تیم‌ها طبق روال قبل تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. ما سعی می‌کنیم بازیکنان را آرام کنیم و مرد روز‌های سخت هستیم. خللی در کار تیم بوجود نیامده و فارغ از هرگونه داستانی که بوجود آمده، اژدری مالک است و به هیچ عنوان تیم را رها نمی‌کند.

وی ادامه داد: اژدری تاجر است و خودش می‌داند چه کار می‌کند. او با تحقیق نسبت به حواشی که ممکن است بوجود بیاید هزینه کرد. حتی از روز اول هم داستان‌هایی وجود داشت، ولی به ما اجازه نداد موضوع را جایی عنوان کنیم. از ما خواست اجازه دهیم کار روند عادی خود را طی کند و یارگیری کنیم. اژدری می‌گوید من با مردم طرف هستم و پای حرفی که زدم می‌مانم. از روز اول هم ما ادعای مالکیت نداشتیم.

نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران با اشاره به نداشتن لباس تمرین و لغو شدن اردوی کرمانشاه گفت: ما لباس‌هایی به مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان خریداری کردیم که هنوز به باشگاه نرسیده است. به محض دریافت البسه آنها را در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهیم. سفر کرمانشاه هم به دلیل همایشی که در این شهر برگزار شد به تاخیر افتاد. ما راهی تهران شدیم که به کرمانشاه برویم، ولی به دلیل جمعیتی که به خاطر همایش در کرمانشاه حضور داشتند موفق به رزرو هتل نشدیم. در نتیجه با پایان همایش و رزرو هتل، اردوی خود را برگزار می‌کنیم.

قنبری در مورد دلیل انتقال تمرینات به تهران عنوان کرد: تیم در قائمشهر تمرین خواهد کرد. ما شرایط لازم برای تمرین فراهم می‌کنیم. متاسفانه زمین چمن ایده‌آل نداریم. کادر فنی حق دارد زمین مناسب تمرین از ما بخواهد. در این خصوص هم کارهایی انجام دادیم و به زودی زمین چمن خوبی در اختیار تیم قرار خواهیم داد. مالک باشگاه هم با قدرت پشت تیم ایستاده‌ است. اصلا بحث مالی برای ما مهم نیست.

وی در مورد احتمال باطل شدن انتقال تیم نساجی به اژدری به دلیل بدهی‌های این باشگاه نساجی تصریح کرد: در نهایت این داستان‌ها، فرض را بر این بگذارید که دادگاه ما را محکوم کند و حتی تیم را از ما بگیرد. در این بین یک چیز مهم است؛ این که تیم ضرر نکند و به کارش ادامه دهد. من یا شخص دیگری مهم نیست، مهم باشگاه نساجی و قدمت و هوادارانی است که دارد. اشکالی ندارد که چقدر هزینه می‌شود. هر کسی توان و جَنَم خود را می‌بیند و وارد عرصه‌ای می‌شود.

نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران تاکید کرد: اژدری زمانی وارد مازندران شد که مردم مقابل استانداری تحصن کرده بودند. مالک فعلی باشگاه با علم به این موضوع و لمس مشکلات حاضر شد باشگاه را بخرد. اگر شرایط گل و بلبل بود دنبال اژدری نمی‌آمدند. از روزی که اژدری آمد اعتصابی نشد. مطمئنا اگر او کار بلد نبود نمی‌توانست این وضع را مدیریت کند. ما ظرف ۱۰ روز کادر فنی و بازیکنان را جمع و جور کردیم، صرفه اقتصادی انجام دادیم و تیم‌های پایه را سامان دادیم.

وی ادامه داد: اژدری اتاق فکر خوبی دارد. قطعا نه ما و نه مالکان قبلی نمی‌گذاریم کار نساجی عقب بماند و تیم ما دارد درست کار می‌کند. به جنگ و جدل‌ها و سیاه بازی‌های پشت پرده کاری نداشته باشید. در این شرایط بد اقتصادی کسی وارد عرصه فوتبال نمی‌شود. درست است که من نساجی را به او پیشنهاد دادم، ولی آدم‌های بزرگ و خاصی از قائمشهر از او درخواست کردند که آمد و کار را به دست گرفت.

قنبری در پاسخ به این سوال که چرا چک‌های مالکان قبلی پاس نشد گفت: یعنی چه که تیم بدهی ۱۶ میلیاردی دارد؟ من آمار را در آورده‌ام و مطمئن هستم این مقدار بدهی وجود دارد. اگر همکاری نشود شاید اژدری هم از باشگاه‌داری زده شود و بگذارد برود. هر انسانی هر چقدر یک تیم، یک شهر و یک سری افراد را دوست داشته باشد از آبروی خود که بیشتر دوست ندارد. اژدری هر چقدر دوستان مازندرانی خود را دوست داشته باشد از آبروی خود که آنها را بیشتر دوست ندارد و به آبروی خود چوب حراج نمی‌زند.

وی ادامه داد: مگر کسی مثل اژدری خود را مضحکه دست دیگران می‌کند، ولی باید به او حق داد که درست عمل کند. به نظرم او حساب شده عمل می‌کند. اژدری اتاق فکری از آدم‌های کشوری و مهم فوتبال دارد. برای هر کاری از آدم‌هایی مشورت می‌گیرد، که نمی‌شود اسم‌شان را هر جا مطرح کرد. در جلسه انتقال باشگاه نساجی هم این موضوع را به دوستان گفت و آنها باید می‌فهمیدند چه چیزی گفته است. حالا اگر متوجه نشدند اژدری چه می‌گوید به خودشان مربوط است.

نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران گفت: اگر می‌خواهید تیمداری کنید چرا تیم را فروختید؟ اگر فروختید دیگر چرا قرارداد بازیکنان را نمی‌دهید؟ اگر تیم را می‌خواهید که هیچ، اگر نمی‌خواهید حداقل به ما کمک کنید. کمک نمی‌کنید حداقل کارشکنی نکنید. اگر نساجی برای شما اولویت است دعوا را رسانه‌ای نکنید. چرا چک را در فضای مجازی گذاشتید؟ مگر هر چکی برگشت خورد من باید در فضای مجازی منتشر کنم. چک روال قانونی دارد و فرد دیگری باید به آن رسیدگی کند نه فضای مجازی.

قنبری تصریح کرد: صنیعی‌فر انسان منطقی است و من برای او هم احترام قائل هستم. او هم مدارک را می‌دهد، ولی دو طرف حرف‌هایی دارند که باید رو در رو بنشیند و در موردش توافق کنند. نه این که یک بچه وسط بیفتد و از طرف صنیعی‌فر بیانیه صادر کند. من با وجود سابقه مدیریتی که در نساجی دارم به خود اجازه نمی‌دهم بدون هماهنگی کاری کنم یا برای تیم و باشگاه تنش ایجاد کنم. یک آقایی دو روز است که آمده بعد بیانیه می‌دهد که صنیعی‌فر آمد و دارد تیم را می‌گیرد.

نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی در پایان با اشاره به ادامه کار مالکان جدید خاطرنشان کرد: اژدری سفت پشت تیم استاده برای تیم هزینه می‌کند و تیم را خوب می‌بندد. ما هر کاری کردیم وظیفه بود. اژدری آمد که کاری انجام دهد و مثل دیگران برای خودنمایی نیامده است./میزان
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد