گزارش تصویری/عکاس: تارا هاشمی

حسین چاوشیان ورزشکار رامسری در مسابقات جهانی پرورش اندام مستر المپیاى چین (npc) نائب قهرمان شد.
مراسم استقبال از حسین چاوشیان نایب قهرمان مسابقات جهانی پرورش اندام مستر المپیاى چین در رامسر
به گزارش مازندلیگ، مراسم استقبال از نائب قهرمان پرورش اندام مستر المپیای چین با حضور پرشور ورزشکاران ، علاقمندان، ریاست اداره ورزش و جوانان ، ریاست و اعضای هیات پرورش اندام شهرستان ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رامسر و خانواده پرورش اندام در سطح شهر رامسر و نهایت در مجموعه ورزشی تختی این شهرستان برگزار گردید.
نیما علی رمجی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر در مراسم نایب قهرمان مستر المپیای جهان گفت: مسیر قهرمانی قهرمانان، که با تمام مشکلات و جاذبه های حضور در میادین ورزشی نقش ایفا می نمایند ، قابل تقدیر است.
وی اعلام کرد: نائب قهرمانی حسین چاوشیان برایمان حکم قهرمانی و سکوی افتخار را دارد ، چرا که این جایگاه با تلاش شبانه روزی و سختی های فراوان کسب شد.
 رمجی افزود: وجود و ظرفیت آقای چاوشیان در ورزش شهرستان مایه مباهات و ارزشمند است و علاقمندان به ورزش از پهلوانی ،قهرمانان باید درس بزرگی بگیرند.
رئیس هیات پرورش اندام شهرستان رامسر در مراسم استقبال از نائب قهرمان مسترالمپیا اذعان داشت : پایه و اساس پیشرفت جامعه و ورزش امنیت است، در ایران اسلامی امنیت را مدیون خون پاک شهدا هستیم و در زیر سایه این امنیت شادابی و نشاط و سلامت جامعه پیش نیاز عالم توسعه است.
علی امینی شاد اظهار داشت: ورزش یکی از مهمترین مواردیست که تضمین کننده سلامت جامعه است و هر چه قدر در ورزش هزینه کنیم ، بعنوان سرمایه گذاری ها و از هزینه درمان جامعه کاسته خواهد شد.
وی افزود: مهم نیست در چه جایگاهی هستیم مهم پویایی و نشاط جامعه است که از طریق ورزش تزریق می شود که باید برایش احترام قائل شد.
وی عنوان کرد: علاقمندی ورزشکاران شهرستان در حوزه پرورش اندام ستودنی ست و بی شک قدردان زحمات این عزیزان خواهیم بود.
علی امینی اظهار داشت: کسب سکوی قهرمانی در مسابقات جهانی بنام رامسر قابل ارزش و حائز اهمیت است، و ورزشکار خوب شهرمان آقای چاوشیان فعل خواستن را به عینیت تبدیل کردند که این جایگاه مهم را به خانواده ورزش رامسر ، استان و خانواده چاوشیان تبریک عرض می نمایم.
علی امینی شاد گفت: به خواسته یا ناخواسته ورزشکاران پرورش اندام جایگاهی مهم در ورزش و بیشترین سهم را در نشاط و سلامت دارند چرا که بیشترین درصد حضور ورزشکاران در باشگاه های ورزشی است.
وی افزود: باشگاههای ورزشی ما ،پیش قراولان سلامت و سازندگی در جامعه هستند، بیشترین درصد کاربری در طرح جامع نسبت به سایر رشته های ورزشی از آن ماست.
امینی شاد عنوان داشت: جریان فکری که از پایان قرن۱۹ با رویکرد نو به پرورش اندام آغاز شد ، رویکرد آرمانی به اساطیر یونانی با داشتن بدن زیبا و تناسب اندام که عاملی برای ستایش و تمجید انسان بوده است که ناخودآگاه این مدل ها و الگوهای جامعه ،خود فرهنگ سازند و هنوز این داستان در سطح جسم و روح ورزش ادامه دارد.
وی تصریح کرد: این جریان فکری در کشورهای مختلف مفاهیم مختلف دارد که در ایران اسلامی مان ، هم به جسم احترام قائلیم  که داشتن عقل سالم در بدن سالم است و هم به روح ورزش که پهلوانی ست و اخلاق نیکو و پسندیده است که مقتدایمان علی است .
امینی شاد عنوان داشت : قهرمانان بدنساز مدل و الگو ی ورزش هستند و باید توجه داشته باشند منش پهلوانی را بدون غرور حفظ نمایند و از من بودن رها شده و حافظ آن جریان فکری و الگوی اخلاق نیز در جامعه باشند.
رئیس هیات پرورش اندام رامسر تاکید کرد : قهرمانان ما مصادره ای نیستند یعنی به گروه ،جمعیت و جناح خاصی تعلق ندارند بلکه الگویی مهم اخلاق و سلامتی برای کل جامعه هستند.
وی ضمن اشاره به اینکه وظایف و مسئولیت قهرمانان ما بسیار زیاد است چرا که الگو ماندن سختتر از الگو شدن است ادامه داد: توصیه میکنم قهرمانان در متن جامعه حضور داشته باشند و وارد حاشیه ها نشوند و همانطور که با برنامه ریزی قهرمان و الگو شدند حواشی  جامعه را نیز مدیریت کنند چرا که ظرفیتشان بالاست.
وی در پایان از فرماندار و رئیس شورای ورزش ، رئیس پرتلاش وبا پشتکار اداره ورزش و جوانان و کارکنان اداره ، نیروی انتظامی و پلیس راهور ،اعضاء شورای اسلامی شهر، بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان و اعضای ستاد استقبال از نائب قهرمان مستر المپیای چین در رامسر سپاسگزاری کرد.

تارا هاشمی
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد