روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران از اتفاقات عجیبی که در فصل گذشته رخ داده است پرده برداشت.
افشاگری باشگاه نساجی از دستکاری در قرارداد‌های بازیکنان توسط مدیریت فصل قبل!
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، متاسفانه برخی از مسائل و مشکلات فصل گذشته، با کم‌لطفی مدیرعامل وقت، متوجهِ حال باشگاه شده و قطعاً همین بی‌تدبیری‌ها، مسیر پیش‌روی باشگاه را با خلل و موانعی مواجه خواهد کرد.

*در فصل گذشته قرارداد نامتعارفی با شرکت تولید پوشاک ورزشی آل‌اشپورت بسته شد که امروز یکی از طلبکاران بزرگ باشگاه همین شرکت است. متاسفانه باشگاه علی‌رغم اینکه با البسه درجه ۳ مواجه شد، امروز بدهی میلیاردی نیز نصیبش شده که لازم است بررسی شود بر چه اساسی این بدهی‌های عجیب و غریب باید به حساب باشگاه نساجی نوشته شود.

*یکی از پربحث‌ترین و تاسف‌آورترین اقداماتِ دیگر، دستکاری در قراردادها بوده، به‌طوری‌که عیناً قراردادهایی که در سازمان لیگ موجود است، با قراردادهایی که در باشگاه وجود دارد، دارای تفاوت فاحشی است. و باز هم در مبحث قراردادها به رقم‌های خیرکننده برخی بازیکنان برمی‌خوریم، بازیکنانی که اگر سری به قراردادهای‌شان در قبل از حضورشان به نساجی بزنید، تفاوت چشم‌گیری را با رقم قراردادهای‌شان با نساجی مشاهده خواهید کرد. و مجدداً نیز در قراردادهای این بازیکنان به برخی از آپشن‌های نامتعارفی برمی‌خوریم که به هیچ وجه در لیگ برتر این اتفاقات و این مدل از قراردادها طبیعی نیست.

*این‌ موارد تاسف‌آور، هم‌اکنون به رویت مدیریت جدید رسیده و قطعاً مواردی از این قبیل باز هم به هواداران اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


مهدی 1 6 سه شنبه 11 تير 1398-16:53

برا باشگاه نساجی که با حق خوری لیگ برتری شده این چیزا عادیه... لااقل یه چیزه جدید از این باشگاه میگفتین! پاسخ

1 0 چهارشنبه 12 تير 1398-13:10

چه سوزشیه که این همه پنالت واست بگیرن و داوریها به نفعت باشه و صعود نکنی (شوزش طویل المدت)

هوادار نساجی 2 0 چهارشنبه 12 تير 1398-09:36

اون کسی که ادعا کرد از نساجی سکه گرفته قرار بود بیاد خونه به خونه درسته پاسخ

کوروش 1 0 چهارشنبه 12 تير 1398-22:15

طوری میگن که می خواهیم اسم تیم را عوض کنیم یکی ندونه فکر می کنه که این تیم صد سال قدمت دارد،مطمئن باشیدهدف اصلی آقای حسن زاده فقط وفقط کر کری بانساجی بود پیش خودش فکر کرد که خوب نساجی حتمأ. امسال سقوط می کنه به لیگ یک باز میتو نم باهاش کل کل کنم که خوابش تعبیر نشدو دید به کوری چشم دشمنان نساجی کبیر همیشه پایدار و مقاوم خواهد بود پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد