کمیسیون ماده ۵ ورزش و جوانان مازندران با انتقال تیم فوتبال خونه به خونه بابل مخالفت کرد.
مخالفت کمیسیون ماده ۵ ورزش و جوانان مازندران با انتقال تیم فوتبال خونه به خونه بابل
به گزارش مازندلیگ ،  به درخواست مالک تیم فوتبال خونه به خونه بابل برای واگذاری این تیم، جلسه کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد و اعضا با بررسی این درخواست، نظر قاطع خود را در مخالفت با انتقال تیم فوق الذکر به استان دیگر اعلام کردند.
در صورتجلسه کمیسیون ماده ۵ که نظرات کارشناسانه اعضا در آن اخذ شد، آمده است؛ 
با توجه به خواستگاه مردمی و پایگاه اجتماعی این تیم که در پی چند سال فعالیت و حمایت های همه جانبه اقشار مختلف در شهرستان و استان بوجود امد، انتقال و فروش این تیم قابل پذیرش نیست.
همچنین اعضای کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان با تاکید بر وجود ظرفیت های استانی و شهرستانی برای حمایت از تیم، از همه مسئولان، شخصیت ها و چهره های تاثیرگذار محلی ، درخواست کردند با توجه به خواست مردم شهرستان بابل برای حفظ این تیم، از تمام امکانات موجود برای ماندن سهمیه در بابل استفاده نمایند.
با توجه به سیاست های حمایتی دستگاه ورزش مازندران از تیم های استان و با احترام به حق مالکیت خصوصی این  تیم ها، اعتقاد بر اینست که مالک معنوی  همه ی تیم های ورزشی مردم هستند و و بارها مسئولان ارشد ورزش و جوانان مازندران، درباره انتقال و واگذاری تیم های استان به مناطق دیگر صراحتا مخالفت کردند و بر حمایت ها بر حفظ آن تاکید داشتند.
شایان ذکر است؛ در پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۵ تیر، نامه رسمی درخواست انتقال تیم خونه به خونه در اداره کل ورزش و جوانان واصل گردید و بلافاصله عصر چهارشنبه با حضور اعضا، کمیسیون ماده ۵ ورزش و جوانان تشکیل شد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


1 0 پنجشنبه 06 تير 1398-15:24

حسن زاده هر سال داری هوادارای بیچاره رو مقابل مسئولین قرار میدی تا به اهداف خودت برسی
میخوای یه مبلغ کم تو فوتبال هزینه کنی از شهرداری ۱۰ برابرشو بکنی پاسخ

بابلی 1 0 پنجشنبه 06 تير 1398-15:29

آقاى حسن زاده لطفا،خواهشا،ناموسا بكش از تيم بيرون خستمون كردى.تيم واگذار كن برو فقط برو

مردم بابل رو خسته كردى با اين كارات پاسخ

پنجشنبه 06 تير 1398-22:47

استاندارهم پول کافی برای خریدتیم نداره و قدرت شارژمالی هم نداره فقط به خاطرتفریح جووناداره اسرارمیکنه که تیم فروش نره ازاینورم این آقای حسن زاده هم خسته شدازبس فحش و ناسزاشنید یعنی همه چی به هم قفل شد...ولی خداییش بابل فوتبال قشنگی همیشه نمایش میداد پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد