نساجی در فصل پیش رو تنها تیم شمالی حاضر در لیگ برتر خواهد بود. این تیم تنها برای مالک جدید نیست! تیم به واقع برای مردم پرشور و دوست‌داشتنی شهر قائمشهر است که با تیم زندگی می‌کنند و البته مردمی که در دیگر شهر‌های استان تعلق خاطر خاصی به تیم دارند.
نکاتی که مالک جدید باید بداند/ نساجی تیم همه مردم شمال است

با اعلام فرهاد صنیعی‌فر یکی از مالکان باشگاه نساجی امتیاز این باشگاه به گروه جدید واگذار شد. گروه جدید برای کاهش هزینه‌ها قصد دارد تیم را به قائمشهر ببرد. ضمن اینکه بر اساس خبر‌های رسیده قرارداد‌ها به نحو قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و این رفتار‌ها در راستای عمل به تعهدات از سوی باشگاه است.  

بیم و تردید‌هایی نسبت به آینده تیم وجود دارد. گروه جدیدی که امتیاز تیم را در اختیار گرفته ناشناخته هستند! مالکان قدیمی باشگاه تا اندازه زیادی به تعهدات خود پایبند بودند و قطعاً به همین دلیل بود که تیم بعد از ۲۴ سال به سطح اول فوتبال کشور برگشت. البته بازگشت تیم به قائمشهر اتفاق خوبی است و در فوتبال حرفه‌ای تیم‌ها در جایی تمرین می‌کنند که به آنجا اختصاص دارند. از سویی تلاش برای کاهش هزینه‌های تیم هم اقدام آزاردهنده‌ای نیست، چون موجب می‌شود دست‌کم تیم توانمندی عمل به تعهدات را داشته باشد، اما اگر باشگاه در فصلی که به دنبال کاهش هزینه هاست به تعهدات خود پایبند نباشد باشگاه برخلاف اینکه بیش از دو دهه طول کشید که به سطح اول فوتبال کشور برگردد خیلی زود به دسته پایین‌تر برمی‌گردد؛ و البته حرکت در مسیر کاهش هزینه‌ها نباید منجر به از دست دادن بازیکنان باکیفیت شود چراکه این اتفاق ضربه فنی به تیم می‌زند و تیم اگر از نظر فنی در شرایط خوبی قرار نگیرد بی‌شک نخواهد توانست انتظارات مالک و تماشاگران را برآورده کند. 

نساجی در فصل پیش رو تنها تیم شمالی حاضر در لیگ برتر خواهد بود. این تیم تنها برای مالک جدید نیست! تیم به واقع برای مردم پرشور و دوست‌داشتنی شهر قائمشهر است که با تیم زندگی می‌کنند و البته مردمی که در دیگر شهر‌های استان تعلق خاطر خاصی به تیم دارند؛ و بار دیگر تکرار می‌کنیم تلاش برای کاهش هزینه‌های تیم اقدام خوبی است به خصوص که در فوتبال ایران باشگاه درآمدی ندارد! اما همان‌طور که اشاره شد پایین آوردن قیمت‌ها نباید کیفیت را پایین بیاورد چراکه در این صورت کاهش هزینه‌ها افسوس و پشیمانی به دنبال خواهد داشت. 

نساجی در این روزها، اما زمان را از دست داده و اگر قرار باشد به موازات از دست دادن زمان، بازیکنان خوب را هم از دست بدهد با هر برنامه خوبی در آینده هم راه خود را پیدا نخواهد کرد و این یک نکته مهم و کلیدی برای مالک جدید باشگاه است.نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


احمد 2 0 سه شنبه 04 تير 1398-15:41

نساجی فقط برای طبرستان بود هست و خواهد بود ولاغیر.لطفا جو زده نشید و تیممون رو به جای دیگه نبرید.با تشکر پاسخ

محمد توفیق خواه 3 0 جمعه 14 تير 1398-20:28

این حرف ات مثل اینه که پرسپولیس مال کل مردم آسیا هست چه تعبیر قشنگی برای اونهایی که خودشیفته اند فازت چیه داداش ؟؟؟؟ پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد