مالک جدید باشگاه نساجی برنامه‌های متنوعی برای این تیم در نظر دارد
آشنایی با مالکان و برنامه جدید نساجی قائمشهر/ بازگشت مدیر سابق و نوید روزهای خوب تیم شهر خسته
به گزارش مازندلیگ، باشگاه نساجی پس از هفته‌ها سردرگمی روز گذشته (شنبه) به مالک جدید واگذار شد.
حدادیان که از ابتدا اعلام کرده بود قصد باشگاه‌داری ندارد، به سرعت سهم خود را واگذار کرد، هر چند که فرهاد صنیعی‌فر، برای واگذاری این باشگاه مردد بود اما در نهایت هر دو مالک از خیر باشگاه‌داری گذشتند و باشگاه نساجی را به مالکان جدید واگذار کردند.
این باشگاه ظاهرا به فردی به نام اژدری واگذار شده است، هر چند که در حقیقت هیئتی ۵ نفره باشگاه نساجی را خریداری کرده‌اند. از آنجا که آنها علاقه‌ای به علنی شدن این مسئله ندارند اژدری را به عنوان مالک اصلی پیشقدم کردند تا او باشگاه را خریداری کند.
اژدری که شغل اصلی‌اش تجارت آهن است، تخصصی در حوضه مدیریت ورزشی ندارد، از این رو تصمیم گرفت، اختیارات باشگاه را به محمدعلی قنبری که پیش از این دو دوره مدیرعامل باشگاه نساجی بوده بسپارد. قنبری از مدیران خوب و کاربلد لیگ برتری است که وی علاقه زیادی به قائمشهر و مردم آن دارد و از این‌رو قصد دارد جدا از تمرینات، تمامی موارد مربوط به این تیم را به شهر انتقال دهد.
پیش از این نیز مردم قائمشهر معتقد بودند که چرا تمرینات این تیم در خارج از شهر برگزار می‌شود، جالب است که باشگاه نساجی و ساختمان آن نیز در تهران قرار دارد اما با تصمیم قنبری قرار است که این باشگاه نیز به قائمشهر انتقال داده شود.
اژدری با پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد، صددرصد سهام باشگاه را خریداری کرده و قرار شده بقیه مطالبات را در یک فقره چک برای چند ماه آینده پرداخت کند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد