اختصاصی مازندلیگ

چیزی به پایان فرصت تعیین شده مالک خونه به خونه به مسئولین استانی باقی نمانده و وضعیت این تیم در فصل آینده همچنان نامشخص است.
وضعیت نامعلوم خونه به خونه بابل و تعلل عجیب استاندار مازندران!
به گزارش مازندلیگ، چند هفته ای است که امتیاز باشگاه خونه به خونه به دلیل مشکلات مالی مالک در این برهه سخت اقتصادی در آستانه فروش به مشتریان شمالی قرار گرفته اما با قول استاندار مازندران این مسئله فعلا به حالت تعلیق درآمده است. چیزی به پایان زمان تعیین شده حسن زاده باقی نمانده که شنیده می شود همچنان گام مثبتی از سوی حسین زادگان در مورد این باشگاه برداشته نشده است.
قاسم حسن زاده که روی قول استاندار حساب ویژه ای باز کرده بود حتی پیش دستی کرده و با یک مربی با سابقه نیز به توافق نهایی رسید. همچنین چند بازیکن هم به باشگاه اعلام آمادگی کرده اند اما شرایط نامعلوم تیمداری خونه به خونه کار را برای هر دو طرف سخت کرده است.
در روز های گذشته نیز حسن زاده با یک مربی بادانش و مطرح لیگ یکی و عرفان گلستانی صحبت هایی را انجام داده است. نفرات مورد نظر مدیر خونه به خونه برای حضور در تیم فصل آینده اعلام آمادگی کردند اما شرط آن ها برای همکاری از دست ندادن وقت است که این مسئله به عدم تعلل مسئولین استانی در کمک به باشگاه خونه به خونه مربوط می شود.
 سرمربی مدنظر بابلی ها در لیگ یک بسیار مطرح و مورد احترام است و در این روز ها مشتری های زیادی دارد همچنین عرفان گلستانی نیز که فصل گذشته از حضور در جمع بابلی ها بازماند این بار از دو باشگاه کرمانی و تبریزی در لیگ یک پیشنهاداتی دریافت کرده اما با ادامه سکوت استاندار آن ها مجبور به ترک بابل و رد پیشنهاد حسن زاده خواهند شد.

ابوالفضل مهدی زاده

مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


M0111 2 0 دوشنبه 03 تير 1398-00:46

آقای استاندار محترم مردم بابل روی قول شما حساب کرده اند لطفا چاره ایی بیندیشید و نگذارید دلخوشی مردم تو این برهه از بین بره ممنون پاسخ

هوادار نساجی 2 0 دوشنبه 03 تير 1398-12:27

عرفان گلستانی همون کسی نسیت که اون موقع که بازیکن راه آهن بود گفته بود نساجی به بازیکنای راه آهن سکه داده ؟ پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد