سرمربی نساجی مازندران گفت: اگر قرار است برگزاری اردو داخل کشور باشد باید برای همه باشد نه اینکه۲-۳ تیم خاص از لابی‌هایشان استفاده کنند و اردوهایشان را در خارج از کشور برپا کنند.
مهاجری: در قائمشهر استارت می‌زنیم ولی به تهران برمی‌گردیم!

به گزارش مازندلیگ، رضا مهاجری در حاشیه کلاس حرفه‌ای مربیگری فوتبال گفت: این کلاس شرایط خوبی دارد. مدرس قبلی متأسفانه فوت کرد و وقفه ایجاد شد اما خوشبختانه حالا با مدرس جدید دوباره مربیان در کنار هم جمع شده‌اند که این مسئله به فوتبال ما کمک می‌کند و امیدوارم بار فنی و دانش ما را بالا ببرد.

مهاجری در خصوص تغییر مالکیت تیم نساجی گفت: من با باشگاه قرارداد دارم و تمرینات تیم از فردا شروع می‌شود و به کار خودم می‌پردازم و ما فعلاً‌ در قائمشهر هستیم اما قصد داریم تیم را به تهران بیاوریم و تمرینات را در تهران پیگیری کنیم.

وی در خصوص عملکرد مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ایران گفت: با دو بازی نمی‌شود در مورد او قضاوت کرد او به زمان و آرامش نیاز دارد تا بتواند تفکراتش را در تیم پیاده کند و باید به او زمان بدهیم تا این کار را انجام دهد بعد از آن می‌توانیم او را نقد کنیم.

مهاجری در مورد جدایی‌اش از باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت:‌ قرارداد من تمام شده بود و طی صحبت هایی که کردیم جدا شدم، مشکل خاصی وجود نداشت و برای کادر فنی و مدیریت جدید باشگاه آرزوی موفقیت دارم. 

سرمربی نساجی مازندران در مورد توصیه فدراسیون به باشگاه‌ها برای برگزاری اردو در داخل کشور گفت: زمانی می‌توانیم این شرایط را ایجاد کنیم که سخت‌افزار لازم را داشته باشیم امکاناتی که در داخل داریم بسیار محدود است اگر قرار است برگزاری اردو داخل کشور باشد باید برای همه باشد نه اینکه۲-۳ تیم خاص از لابی‌هایشان استفاده کنند و اردوهایشان را در خارج از کشور برپا کنند.

وی در خصوص هشدار رئیس سازمان لیگ به باشگاه‌ها برای عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: اینها بخش مدیریتی است و من فقط می‌توانم در بحث فنی صحبت کنم. 

مهاجری در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه پدیده شهر خودرو برای جایگزینی او با گل‌محمدی صحبت کرده است، گفت: باشگاه پدیده با من صحبتی نکرده است پدیده الان شرایط خوبی دارد و امیدوارم این شرایط حفظ شود. خوشحال شدم که گل‌محمدی در این تیم ماند. ممکن بود پدیده دچار مشکل شود و شرایط خوبی را که دارد از دست بدهد اما خدا را شکر این اتفاق نیفتاد.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص زیاد شدن شکایت بازیکنان از باشگاه‌ها در فوتبال ایران گفت: شاهد این هستیم که در پایان هر فصل باشگاه‌ها ۵۰ تا ۶۰ درصد را پرداخت می‌کنند و بقیه قراردادها را به بازیکنان بدهکار می‌شوند و این مسئله باعث شکایت و شکایت‌کشی می‌شود بهتر است فدراسیون با توجه به شرایط باشگاه‌ها زمینه‌ای را فراهم کند که این اتفاقات را دیگر شاهد نباشیم./ فارس
نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


2 1 يکشنبه 02 تير 1398-22:01

یعنی چی تهران .گیر آوردن ملتو .تو مگه مالکی که تصمیم می گیری .مگه نساجی تهرانه.مسخره بازی بسه آقای مهاجری. پاسخ

يکشنبه 02 تير 1398-23:19

تیم‌مال‌قائمشهر‌نه‌تهران‌بهانه‌نیارمهاجری‌تهران‌برای‌استقلال‌وپرسپولیس‌استنه‌تیم‌های‌‌شهرستانی پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد