رضا حدادیان یکی از مالکان باشگاه نساجی خواهان واگذاری امتیاز این باشگاه شد، اما صنیعی‌فر پای برگه انتقال امتیاز را امضا نکرد.
حدادیان حاضر به شراکت در نساجی نشد/ صنیعی‌فر پای برگه انتقال امتیاز را امضا نکرد
به گزارش مازندلیگ، در شرایطی که به نظر می‌رسد باشگاه نساجی مازندران با انتخاب سرمربی سروسامان گرفته، اما فرهاد صنیعی‌فر با انتخاب مهاجری تنها نیمی از راه را طی کرده است.
همچنین رضا حدادیان دیگر مالک نساجی پس از مدتی حضور در خارج از کشور به ایران برگشته و اعلام کرده دیگر نمی‌خواهد به همکاری با صنیعی‌فر و نساجی ادامه دهد.
البته صنیعی‌فر اخیرا اعلام کرد مشکلش با حدادیان در حال حل شدن است، اما با این اوضاع به نظر می‌رسد این مشکل از نظر حدادیان حل نشده و او حاضر نیست تحت هیچ شرایطی به فعالیت خود در  فوتبال ادامه دهد.
از این رو صنیعی‌فر برای قطع همکاری با حدادیان، باید پای برگه انتقال امتیاز را به عنوان شریک امضا کند تا او بتواند سهم خود را به شخص دیگری واگذار بسپارد. جالب است صنیعی‌فر هنوز راضی به امضا نشده و دلیل بازگشت حدادیان به ایران همین است.
البته فرد دیگری به عنوان خریدار نساجی حاضر است سهم حدادیان را بخرد و اتفاقا برای سال اول مبلغ خوبی را به عنوان بودجه نساجی در نظر گرفته، ولی صنیعی‌فر چون شناختی از این فرد ندارد، هنوز راضی به شراکت با او نشده است.
البته اصرار‌ مهاجری و علاقه او به شروع کار در تیم نساجی، صنیعی‌فر را مجاب کرده تا هر چه سریع‌تر در این مورد تصمیم بگیرد. از این رو مالک نساجی به مهاجری قول داد تا دو روز آینده تکلیف مالکیت این باشگاه را مشخص کند.
صنیعی‌فر اگر با خریدار جدید به توافق نرسد، قصد دارد به تنهایی سهم حدادیان را بخرد و با کمک استانداری و شهرداری تیمداری کند./ میزاننظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد