هافبک ساروی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو که قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده است، گفت: چند پیشنهاد خوب داشتم، ولی در پدیده ماندم، چون در این تیم آرامش دارم.
صادقی: از سپاهان و استقلال پیشنهاد داشتم/ امیدوارم گل‌محمدی به پرسپولیس نرود
به گزارش مازندلیگ؛سعید صادقی در مورد ادامه حضورش در تیم پدیده شهر خودرو گفت: واقعیت این است که من چند پیشنهاد خوب داشتم و می‌توانستم به سپاهان یا استقلال بروم، ولی اولویتم ماندن در تیم پدیده بود. من قراردادم را تمدید کردم، چون در تیم پدیده آرامش دارم، در فصل گذشته هم شرایط خوبی داشتم و یکی از دلایل ماندنم هم حضور یحیی گل‌محمدی در تیم پدیده است، چون با این مربی روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم.

هافبک تیم فوتبال پدیده شهرخودرو در واکنش به شایعات چند روز اخیر مبنی بر حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس عنوان کرد: من هم چنین خبرهایی را شنیده‌ام، ولی امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد. اگر گل‌محمدی از تیم پدیده جدا شود، ناراحت می‌شوم و دعا می‌کنم که این مربی به پرسپولیس نرود و خبرهای چند روز اخیر هم فقط در حد شایعه باشد.

وی راجع به اینکه آیا تیم پدیده شهر خودرو می‌تواند فصل آینده مدعی قهرمانی باشد، تصریح کرد: در فصل جدید توقعات از پدیده بیشتر می‌شود و کارمان هم سخت‌تر خواهد شد، ولی با بودن گل‌محمدی و تلاش باشگاه، قطعاً با تیم پرقدرتی وارد مسابقات خواهیم شد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد