هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی

تیم‌های شهریار ساری و موج سواران نوشهر امشب در ساری و آبادان به میدان می‌روند.
مصاف ساروی ها در خانه مقابل شهرداری سمنان/ موج سواران نوشهر در جنوب به دنبال سه امتیاز
به گزارش مازندلیگ، هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور، امشب در شهرهای مختلف برگزار می شود و دو تیم مازندرانی، برای کسب پیروزی به میدان خواهند رفت.
شهریار ساری و موج سواران نوشهر که بازی هفته دهم خود را باختند امشب به پیروزی نیاز دارند تا برنده به دور برگشت رسیده و انگیزه هایشان را برای نمایش بهتر در ادامه بازی ها بیشتر کنند.
تیم شهریار ساری از ساعت20:45 امشب در ورزشگاه داراب ساری میزبان شهرداری سمنان
 است.
داوران این بازی مهدی قربانفکر، امین تیموری، محسن تقی پور و فرید مهدوی هستند و ناظر داوری هم زاهد صدیقی است.
شهریار ساری در خانه به فکر هر سه امتیاز و رشد یک یا دو پله ای در جدول رده بندی است. شاگردان قربانی مقابل سمنانی ها که مشابه شهریار نتیجه گرفته اند، چاره ای جز پیروزی نخواهند داشت و نتیجه دیگری هم از آنان پذیرفتنی نخواهد بود.
شهریار تا کنون با کسب 7 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد و شهرداری سمنان هم با همین تعداد امتیاز و به خاطر تفاضل گل در رده هشتم ایستاده است.
تیم موج سواران نوشهر که با باخت نابهنگام خانگی هفته گذشته مقابل مقاومت گلسا پوش یزد ، فرصت صدرنشینی را از دست داد و با 21 امتیاز  تا رده چهارم جدول سقوط کرد امشب در دیداری حساس برای ماندن در کورس بالای جدول، از ساعت 20:45  در ورزشگاه نفت آبادان به دیدارتیم جهان نژادیان  می رود که حال و روز خوبی ندارد و با 7 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.
داوران این دیدار سیدحسین علوی، محمد چوپانی، جواد محمدی و رضا مجدالدین هستند و ناظر داوری هم الیاس حسنی است.
برتری در دیدارهای امشب، محرکی خواهد بود برای نیم فصل دوم و تقویت روحی تیم های مازنی که می توانند در رده های بالایی جدول بازی ها را تمام کنند.
با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور فصل 98-99 از روز شنبه 1تیرماه تا روز پنجشنبه 27تیر ماه خواهد بود.
در این محدوده زمانی تیم های با رعایت موارد انتقالاتی می توانند تا سقف ۳بازیکن جذب کنند و از آغاز نیم فصل دوم (هفته دوازدهم) از این بازیکنان جدید استفاده کنند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد