قهرمان جویباری کشتی جهان سکوتش را شکست

بعضی ها آن وقت که باید به نقاط مختلف ایران سر می زدند و از کشتی و کشتی گیران سراغ می گرفتند.کسی را دفتر کارشان هم راه نمی دادند اما حالا هر روز به یک نقطه از ایران سر می زنند!
مهدی حاجی زاده:نزدیک به ۱۰ سال خانه نشین بودم/ بعضی ها تازه ایرانگردی یادشان افتاده
به گزارش مازندلیگ، ستاره مسابقات جهانی ۲۰۰۲ تهران ضمن بیان مطلب بالا، اظهار داشت: بعضی ها تا زمانی که راس قدرت هستند همه چیز و همه کس را فراموش می کنند وقتی که کنار می روند تازه به فکر دیگران می افتند.
مهدی حاجی زاده در پاسخ به این پرسش که چرا طی سال های گذشته خبری از وی در عرصه کشتی نبود، اظهار داشت: من همیشه با کشتی بوده ام و هیچ گاه از این ورزش جدا نشدم منتهی عده ای افراد ضعیف از ترس کنار گذاشته شدن، دو دستی به میز و مقام چسبیده بودند و اجازه نمی دادند افراد دیگری به فدراسیون نزدیک شوند. آن افراد ضعیف از جایگاه خودشان سوء استفاده کرده و فرصت را از دیگران گرفتند. به این ترتیب بود که کسی از امثال من سراغ نگرفت و نزدیک به ۱۰ سال خانه نشین بودم.
دارنده مدال طلای وزن ۷۴ کیلوگرم جهان افزود: نگاه قاطبه جامعه کشتی آن است که وضعیت گذشته تغییر پیدا کند. فکر می کنم آنها که باید امتحان خود را پس می دادند، پس دادند و کسب عناوین ششم، نهم و یازدهم جهان دلیل محکمی است بر این مدعا که دنبال تفکر و دیدگاه جدید باشیم.
حاجی زاده در رابطه با ویژگی های رییس آینده فدراسیون تصریح کرد: کشتی طی چند سال گذشته جسارت و شجاعت خود را از دست داد، به همین دلیل اکنون جامعه کشتی به رییسی قدرتمند نیاز دارد که به فکر این ورزش باشد؛ تقسیم کار کند و همه نیروهای تاثیرگذار مورد توجه قرار دهد. دوره اینکه یک نفر همه امور فنی و اجرایی فدراسیون را در دست بگیرد گذشته است. نتیجه نگاهی که خود را برتر و بالاتر بداند و بقیه را بله قربان گو، همین می شود که دیدیم. بنابراین همه ما منتظریم بزودی فضای تازه ای در عرصه کشتی ایجاد و درها به روی زحمتکشان این رشته باز شود. امیدوارم مسئولین بیش از این تعلل نکنند چون تعلل بیش از اندازه موفقیت های آینده ورزش اول راتحت تاثیر قرار می دهد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد