طی سال های گذشته با وجودی که در ترکیب تیم ملی حضور داشتم به اشتباهاتم باختم و نتوانستم به حق واقعی خودم در کشتی دنیا دست پیدا کنم.
بهنام احسان پور: امسال باید مدال بگیرم/ به حق خودم نرسیدم

به گزارش مازندلیگ، بهنام احسان پور ملی پوش بهشهری کشتی آزاد کشورمان در این رابطه گفت: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتم و از آمادگی قابل قبولی برخوردارم. کادر فنی تلاش زیادی انجام می دهند و من هم در کنار سایر ملی پوشان با جدیت تمرین می کنم. چند سال افتخار حضور در تیم ملی را دارم اما نتوانستم نتیجه دلخواه را بگیرم. امسال زمان آن فرا رسیده که به مدال جهانی برسم.

وی در رابطه با دلایل ناکامی خود طی سال های گذشته اظهار داشت: نقاط ضعفی داشتم که باید برطرف می کردم. خوشبختانه با کمک مربیان تلاش شد نقاط ضعف را بر طرف و شرایط خوبی پیدا کنم.
وی در خصوص چرایی ضعف و فراز و فرودهایی که در گذشته داشته خاطر نشان کرد: گذشته، گذشته است و خیلی نمی خواهم به آن بپردازم. شاید دلایل مختلفی در عدم نتیجه گیری من دخیل بوده اما خودم را بیش از دیگران در این امر مقصر می دانم. در هر صورت چنانچه کادرفنی به من اعتماد کردند و در میدان جهانی حضور یافتم، تلاش می کنم خط بطلانی بر ناکامی های گذشته بکشم.
احسان پور در پایان اظهار امیدواری کرد: برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون دغدغه فعلی همه جامعه کشتی است و ما امیدواریم هرچه زودتر این اتفاق رخ دهد و ورزشکاران و مربیان تیم ملی با آرامش خاطر و خیال آسوده به سوی هدف مشخص که فعلا مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان است حرکت کنند. بدیهی است، بازی های المپیک نقطه اوج ورزش و کشتی خواهد بود و همه ما آرزو می کنیم، ورزش اول در این میدان توفیق پیدا کند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد