مرتضی اسماعیلی مربی تیم فوتبال دماوند و دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی که پارسال به عنوان سرمربی تیم جوانان مقاومت و همچنین تیم منتخب دانش اموزی شهر تهران فعالیت می کرد با خبرنگار ما به گفت و گو پرداخت.
آخرین وضعیت تیم دماوند آمل از زبان مربی تیم
مرتضی اسماعیلی مربی تیم فوتبال دماوند آمل در گفتگو با خبرنگار مازند لیگ گفت: باشگاه دماوند با انتخاب آقای مهرداد حبیبی به عنوان یکی از مربیان بومی و جوان و درعین حال باتجربه ‌و بین‌المللی ، به عنوان سرمربی کار خودش و آغاز کرد و بنده نیز به تیم دماوند آمل ملحق شدم.
وی افزود : آقای حبیبی باصحبت‌های مقدماتی که بابنده انجام دادند پیشنهاد کمک مربی و همچنین مربی بدنساز را به بنده دادند و طی چندین سفری که طی یکی دو ماه قبل به شهر آمل داشتم و بعد از بررسی های انجام شده در خصوص امکانات وشرایط باشگاه ،زمینه همکاری را مساعد دیدم .
اسماعیلی در ادامه افزود : تست گیری‌های باشگاه ازحدود یک ماه قبل شروع شد که بالغ بر ۷۰۰ نفر طبق اسامی های نوشته شده درتست گیری شرکت کردند. درنهایت، با۵ بازیکن از بازیکنانی که درتست شرکت داشتند، قرارداد بسته شد. چهار بازیکن هم از بازیکنانی که درسال گذشته در لیگ دو و یک حضور داشتند و‌ جزو بازیکنان سرشناس هستند نیز قرارداد بسته شده است. با چندین بازیکن سرشناس هم صحبتهای مقدماتی انجام شده و به محض بستن قرارداد اطلاع رسانی خواهد شد.
وی در پایان گفت: از تمام مردم شریف آمل بابت همکاری و پشتیبانی باشگاه دماوند امل تقدیر وتشکر میکنم و امیدوارم این شهر که استعدادهای بسیاری درفوتبال دارد وبه دلیل نداشتن تیم فوتبال درسطح بالا ،امسال با وجود باشگاه دماوند امل و وجود طرفداران فهیم و مشتاق این شهر بستر حضور بازیکنان رادر سطوح بالاتر فوتبال کشور هموار نماید.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد